BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Lifestyle

Jeni pak në tension, por...! Lajm i mirë për këtë shenjë, ja çfarë parashikon horoskopi

Jeni pak në tension, por...! Lajm i mirë për këtë

Dashi

Situata e përgjithshme kërkon kujdes, kushtojini vëmendje asaj që i thoni partnerit/es tuaj. Në punë themi se nuk është një periudhë shumë e favorshme, prisni edhe disa javë nëse doni të ndërmerrni ndonjë hap.

Demi

Një ditë që do të ndihmojë takimet, edhe pse vetëm për ata që duan të arrijnë një synim të qartë lidhjeje. Në punën jeni duke u marrë me gjëra, por pa shumë pretendime.

Binjakët

Dashuria nuk mungon, por ju po grindeni pak më shumë me partnerin dhe vjehrrit tuaj! Në punë, veprimet tuaja kërkojnë qartësi dhe sinqeritet. Ndjeni pak tension për paratë.

Gaforrja

Po përpiqeni të krijoni një marrëdhënie paqësore në dashuri, dhe kjo mund të funksionojë. Jupiteri dhe Saturni janë të favorshëm për punën, mund të vijnë propozime të reja.

Luani

Nëse keni jetuar një histori për një kohë të gjatë, ju rekomandoj që të reflektoni mbi zgjedhjet që keni për të bërë. Nëse keni një punë si punëmarrës dhe po mendoni të ndryshoni  kjo është koha e duhur për ta bërë.

Virgjëresha

Ditë shumë të ngarkuara për zemrat e vetmuara, do të përjetoni variante të reja. Në punë gjithashtu një periudhë e favorshme për takime dhe oferta të reja që po vijnë.

Peshorja

Marrëdhënia me të tjerët është e rëndësishme edhe nëse mbajtja e maskës nuk është zakon për ju. Nëse dilni jashtë skemës, mbani këmbët në tokë dhe mos supozoni se jeni të pathyeshëm.

Akrepi

Disa keqkuptime në çift mund të ndodhin për shkak të Hënës që e keni në disavantazh. Në punë, nëse jeni në krizë, mos bëni lëvizje të nxituara, përpiquni të mbani në mend pse jeni aty dhe çfarë dëshironi.

Shigjetari

Ditë jo frymëzuese për dashurinë, Venusi është kundër dhe unë nuk rekomandoj hapa të gabuar. Ende ka disa probleme në punë, jini të durueshëm, do të zgjidhen.

Bricjapi

Pritet një përmirësim pas momenteve të shumta të tensionit me partnerin. Në punë për momentin, çështjet profesionale janë pak të rëndësishme.

Ujori

Në çiftet ku ka pasur probleme, këto ditë do të ketë sqarime. Në punë, nëse doni të realizoni një projekt, do të duhet të prisni deri në fund të muajit.

Peshqit

Disa probleme të jashtme mund të ndikojnë në stabilitetin e çiftit tuaj, mbani sytë katër. Në punë, çështjet ligjore krijojnë një gjendje të fortë stresi.