BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Lifestyle

Jeni të bekuar nëse partneri juaj është një nga këto shenja të Horoskopit

Jeni të bekuar nëse partneri juaj është një nga

Luani

Nëse jeni duke kërkuar një njeri besnik në një lidhje atëherë Luani është i duhur për ju. Kjo është një shenjë që nuk ju tradhton as në mendime dhe sytë i ka vetëm për ju. Luani është jashtëzakonisht besnik por pret të njëjtën sjellje nga ju. Ai kujdeset shumë për imazhin e tij. Një lidhje me të është e përsosur vetëm nëse e gjeni veten në këto karakteristika.

Gaforrja

Është një nga shenjat më të dashura të Horoskopit. Është jashtëzakonisht romantike, me këmbë në tokë dhe shpesh synon qëllime shumë konkrete dhe praktike. Me ta, mund të flisni për martesë dhe krijimin e një familjeje. Problemi i tyre është se në një lidhje shpesh kërkojnë dikë që të kujdeset për ta në të gjitha aspektet. Ato do të jenë gjithmonë në dispozicion për ju.

Bricjapi

Edhe pse janë njerëz të vështirë, të cilët nuk kanë dëshirë të flasin për ndjenjat, Bricjapët janë të mahnitshëm në një marrëdhënie. Nëse i dashuri juaj është Bricjap atëherë, nuk do të keni absolutisht asnjë problem. Bricjapi është një shenjë që duket i ngurtë por shpesh tregon një ëmbëlsi të papritur. Jini të durueshëm pasi duhet kohë për të arritur në zemrën e tyre.

Ujori

Kjo është një shenjë vërtet e përsosur. Ecën gjithmonë me këmbë në tokë dhe nuk ka frikë t’ju tregojë të tjerëve se çfarë nuk shkon. Bën shumë për lidhjen me përpjekjet maksimale. Është në gjendje të falë gabimet më të këqija dhe gjithashtu duron periudha të gjata stresi pa u lëkundur. Është më i mir me të cilin mund të qëndroni.