BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Lifestyle

Jeta juaj në çift do marrë bekimin e yjeve, zbuloni surprizën e bukur që ka rezervuar horoskopi sot për këto shenja

Jeta juaj në çift do marrë bekimin e yjeve, zbuloni

Dashi

Here pas here do ndiheni te dëshpëruar sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do mbylleni ne vetvete. Nëse nuk pranoni te flisni hapur me partnerin tuaj për çdo gjë qe ju shqetëson, shume shpejt ka për te ardhur fundi. Për beqaret nuk do mungojnë as flirtimet dhe as takime.

Demi


Përfitoni sa te mundni sot për te qëndruar pranë partnerit tuaj dhe për te folur hapur me te. Harrojini mosmarrëveshjet e se shkuarës sa me pare. Beqaret nuk do e heqin dot mendjen nga një person qe pëlqejnë dhe mund te mërziten mjaft kur te mos e afrojnë dot pas vetes atë.

Binjaket

Marrëdhënia ne çift do përmirësohet ne mënyrë te jashtëzakonshme sot. Do ju duket shpesh sikur po jetoni ne një bote krejtësisht tjetër. Beqaret po e shijojnë pa fund lirinë qe kane dhe nuk do preferojnë ta ndryshojnë statusin e tyre. Ne planin financiar gjerat do ecin mire vetëm nëse nuk ndërmerrni rreziqe te konsiderueshme. Po e bëtë këtë gjë shume shpejt do keni probleme serioze.


Gaforrja

Marrëdhënia juaj me partnerin nuk ka për te qene e keqe këtë jave, përkundrazi te dy palët do jeni te logjikshëm dhe zgjidhni gjithçka me qetësi. Beqaret me mire te pranojnë te dalin me një me te varfër, por te këndshëm sesa me një te pasur qe shume shpejt mund t’i lëndojë. Ne planin financiar mos rrezikoni shume sepse kur te mos e prisni situata do ju dale jashtë kontrollit.

Luani

Ata qe janë ne një lidhje duhet te bëjnë kujdes për çdo gjë sot pasi edhe një problem i vogël mund t’ua ndryshoje tërësisht te ardhmen. Për beqaret do ketë dashuri me shikim te pare dhe shume gjera do ndryshojnë. Here pas here do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Sektori i financave do mbetet i njëjtë me disa dite me pare. Shpenzoni me kursim sa me shume qe te mundeni.

Virgjeresha

Me mire merrini gjerat shtruar sot ju te dashuruarit dhe mos kërkoni asnjë çast te bëni çmenduri me atë qe keni ne krah. Nuk është aspak momenti i duhur. Beqaret do fiksohen keq pas dikujt dhe do bëjnë te pamundurën për ta afruar pas vetes duke marre parasysh çdo rrezik. Me financat nuk duhet te luani shume pasi mund te keni vështirësi te njëpasnjëshme.

Peshorja

Do keni energjinë e duhur gjate kësaj dite dhe do i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet qe ju kane dale ne jetën sentimentale. Beqaret do preferojnë te qëndrojnë ashtu si janë. Qetësia dhe rehatia do jete me e rëndësishme se asgjë tjetër për ta. Ne planin financiar do merrni masa drakonike dhe situata ka për te ndryshuar si asnjëherë me pare. Bravo edhe për guximin.

Akrepi

Ne pjesën me te madhe te kohës sot do mbizotërojë qetësia dhe dialogu. Për fat nuk do ju linde asnjë mosmarrëveshje. Beqaret do e vuajnë tej mase vetminë e tyre, por serish nuk kane për ta kërkuar dashurinë. Po nuk bene asnjë lëvizje askush do ju bjere nga qielli.

Shigjetari

Se bashku me partnerin do organizoni gjera te veçanta gjate kësaj dite dhe emocionet kane për te qene te jashtëzakonshme. As vete nuk e kishit imagjinuar një dite te tille. Beqaret me mire te presin edhe pak kohe qe te gjejnë personin me te përshtatshëm. Sot kalojeni ditën me miqtë. Ne planin financiar gjerat nuk kane për t’iu ecur keq pasi gjithmonë do dini si te veproni.

Bricjapi

Përfitoni nga qetësia dhe ngrohtësia e kësaj dite për te folur hapur me partnerin për çdo gjë delikate. Ai do jete i kuptueshëm dhe do gjeni zgjidhje. Beqareve do ua ndryshoje jetën një person qe sapo ka ardhur nga jashtë. Asnjëherë nuk e kishin menduar se një njeri me tiparet e tij mund t’iu tërhiqte. Ekuilibri financiar do jete delikat. Kujdesuni për çdo shpenzim.

Ujori

Jeta juaj ne çift do marre bekimin e yjeve gjate gjithë kësaj dite dhe kënaqësitë kane për te qene te jashtëzakonshme. Beqaret do jene te qete dhe do i marrin gjerat si t’iu vijnë. Me këtë sjellje ata kane për te përfituar me shume nga sa e kane menduar. Ne planin financiar tregohuni strikte me shpenzimet ne mënyrë qe te mos mbeteni keq edhe kur t’iu dalin te papritura.

Peshqit

Ngrohtësi, sensualitet, qëndrueshmëri dhe besnikëri. Këto janë fjalët kyçe qe do e përshkruajnë me se miri jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Çdo moment do jete pozitiv. Beqaret do kërkojnë “gurin e çmuar” dhe asgjë nuk do i ndale dot. Një pjese do e gjejnë atë. Ne planin financiar vendimet qe do merrni mund t’iu krijojnë disa probleme te mëdha me vone.