BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Lifestyle

“Ju duhet një magji për të rindezur zjarrin e fikur në këto ditë dimri”/ Meri Shehu këshillon këtë shenjë të horoskopit në lidhje me jetën erotike

“Ju duhet një magji për të rindezur zjarrin e fikur në

Dashi
Nje veprimtari e fuqishme shpirterore ndodh sot ne shenjen tuaj. Por do kete edhe takime te fshehta pune e spirituale. Qofshin erotike pa u bere fanatik.

Demi
Qellimi juaj sot per te bere nje njohje te kendshme apo nje pune qe ju pelqen. Mund te realizohet. Kjo vetem nese e ndjeni vertet kete nevoj te brendshme.

Binjaket
Asgje Sprituale duket se nuk ju ka prekur deri tani ne llogjiken e puneve tuaja. Nga sot do dorezoheni ne disa ndjesi dhe forca magnetike qe ju tregojne energjine e mire dhe te keqe.

Gaforrja
Do notoni ne ujra te qeta dhe romantike ne diten e sotme. Por ju duhet nje Varketar apo shoqerues spiritual qe te ndjeni ritmin e universit ne lidhje me fatin tuaj.

Luanet
Dita juaj ka nevoje per shplodhje dhe nje vend romantik e me ngjyra per tu qetesuar dhe per te marre energji pozitive Mund te flloni nje lidhje romantike ne pune.

Virgjeresha
Asgje sot nuk duket praktike dhe ju nuk do ta gjeni dot rrugen sipas kritereve tuaja Do ju duhet nje person shpirteror apo dicka spirituale qe tju udhezoj

Peshorja
Nje ceshtje ekonomike do kthehet ne ceshtje personale dhe do ndryshoj rruge duke u pershtatur me nje kerkese tuajen per te ndertuar nje marredhenie te re romantike apo nje vend si kult lutjeje apo qetesimi spiritual dhe vetem.

Akrepi
Ju duhet urgjentisht nje magji per te rregulluar jeten tuaj erotike apo per te rindezur zjarrin e fikur ne keto dite dimri ne zemren tuaj. Jo cdo sukses ka te beje me ekonomine se sa me shpirtin.

Shigjetari
Ju duhet nje dhome me vete per te qetesuar nervat dhe per te planifikuar takimet romantike dhe lirine tuaj ne nje moment ku ndjeni se keni nevoje per liri personale.

Bricjapi
Marrezitë e te qenit romantik do ti shprehni ne kundershtim me veten tuaj ne nje mohim te nje takimi apo prezantimi qe ne baze nuk ka asnje interes pervec argetimit.

Ujori
Do ta ndjeni se duhet te veproni me shprterisht qe te plotesohen disa kerkesa tuajat ne ceshtje ekonomike’ Kjo do ju jap mundesi te beni gjerat qe doni’

Peshqit
Jeni ne nje dite te bukur romantike dhe te ndjeshme. Mos lejoni njerez negativ t’ju mbushin me negativitet por terhiqni persona qe jane gati per gjera te bukura.