Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ju ka zënë "Shën Valentini" beqar/e? Sipas shenjave të horoskopit ja çfarë duhet të bëni

Postuar: 12/02/2019 - 19:03

Edhe nëse nuk do jesh krah një personi këtë “Shën Valentin”, mund të festosh.Në rast se nuk di ende cfarë të bësh në ditën kur të gjithë festojnë për dashurinë, bazohu tek ajo që të sugjerojnë yjet.

 
Ja çfarë duhet të bëjë çdo shenjë horoskopi “beqar/e” për Shën Valentin.
 
Dashi – Provo një restorant të ri
 
Demi – Përkëdhel veten
 
Binjakët – Shko tek lokali yt i preferuar
 
Gaforrja – Bëj dicka të mirë për dikë tjetër
 
Luani – Vetëm një fjalë: Karaoke
 
Virgjeresha – Gjej kohë për të pastruar ose rinovuar apartamentin tënd
 
Peshorja – Shko tek një spektakël humori
 
Akrepi – Gatuaj darkë për njerëzit e tu të dashur
 
Shigjetari – Eksploro një lagje të re
 
Bricjapi – Jepi vetes dicka që e ke dashur gjithmonë
 
Ujori – Lidhu me veten në një nivel shpirtëror
 
Peshqit – Organizo një festë “vetëm ëmbëlsira”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2019 - 22:45

Nëse mendoni se femrat i zgjedhin partnerët nga bukuria e keni gabim. Një femër e zgjedh mashkullin e jetës së saj në bazë të faktit se sa kujdeset për higjienën vetjake.

Postuar: 18/08/2019 - 21:33

Një pushues britanik në Francë ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u rrëzua nga ballkon

Postuar: 17/08/2019 - 23:24

Një grua mund t'i japë fund një lidhjeje edhe pse mund të jetë shumë e dashuruar!

Postuar: 17/08/2019 - 22:14

Sa herë kemi dëgjuar këshilla nga prindërit "ha një banane para se të shkosh në punë" o

Postuar: 17/08/2019 - 12:30

Ditët e fundit në Itali po qarkullon gjerësisht lajmi i fituesit të më të madh në historinë e lot

Postuar: 16/08/2019 - 23:58

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 17 gusht 2019.