BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Lifestyle

Ju lëndojnë aty ku nuk e prisni, njihuni me 3 shenjat më të rrezikshme të Horoskopit

Ju lëndojnë aty ku nuk e prisni, njihuni me 3 shenjat më të

Disa tipare janë të rrezikshme dhe është e rëndësishme të jeni të kujdesshëm kur ato shfaqen. Kjo i bën disa shenja të zodiakut më të rrezikshme se të tjerat dhe ato njihen për sjelljen e tyre agresive.

Akrepi

Të lindurit e kësaj shenje janë këmbëngulës, liderë dhe me obsesion. Pëlqejnë të kontrollojnë gjithçka. Ata arrijnë lehtësisht në krye të shkallës së pushtetit, por mbështeten në sjelljen agresive dhe priren të mbajnë sekrete kur u përshtatet. Këto tipare janë ato që i vendosin ata në krye të kësaj liste. Ata janë manipulues që askush nuk mund t’i kalojë, njihen për sarkazmën dhe përpiqen që t’i “ulin” të tjerët.

Luani

Nga natyra, Luanët e duan pushtetin po aq sa Akrepat. Kanë personalitete po aq dominante që përshkohen nga arroganca dhe janë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ata janë të parezistueshëm për shkak të sharmit dhe aftësisë së tyre për të kaluar një kohë të mirë. Ky magnetizëm i bën ata të fuqishëm dhe të rrezikshëm në prani të të tjerëve. Ata shikojnë sesi dikush i trajton dhe ndëshkon rëndë ata që i bëjnë keq.

Dashi

Të lindurit në shenjën e Dashit e duan konkurrencën. Pritshmëritë e tyre janë gjithmonë një medalje ari dhe një shans për ta fituar atë. Dashi është impulsiv dhe agresiv. Në çdo rast, është e rrezikshme që njerëzit e tjerë të qëndrojnë në rrugën e tyre. Ju mund ta dalloni zemërimin tek Dashi nga sjellja e tij e ftohtë.