BREAKING NEWS

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat tronditëse: Si më “shiti” mua dhe Edi Palokën tek ambasada! Lulzim Basha do të arrestohet nëse shkon në këtë vend...

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6 kandidatët e mundshëm për 6 marsin

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje
x
BREAKING NEWS

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe dëbore gjatë natës (Zonat e prekura)

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe
x

Lifestyle

Ju presin lajme aspak të mira/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Ju presin lajme aspak të mira/ Meri Shehu paralajmëron këtë

Dashi
Duhet te shkeputeni nga varesia qe ka mbi ju nje person apo nje proces ekonomik i dhunshem .Ka rendesi kjo qe me pas te punoni dhe jetoni per veten tuaj me te qete

Demi
Ne aspektin e marrdhenieve ne cift sot eshte nje dite ku do viheni ne prove dhe nese nuk e kaloni kete prove ka ndarje Po keshtu edhe ne bashkepunime

Binjaket
Do keni takime dhe biseda pune per te sqaruar ecurine Nese nuk jeni te kenaqur sot eshte dita te ndaheni nga bashkepuntore te veshtire apo imponues ndaj jush

Gaforrja
Ju duhet shume ndjenje sot per te kuptuar se cfare po ndosh realisht ne jeten tuaj personale Nje sqarim do ju fusi ne shina ne marrdhenien tuaj ose do ju nxjerr komplet nga shinat

Luani
Ka gjera qe ju nuk i kuptoni pasi nuk duken dhe nuk beratsin por zjejne nga brenda Kujdes ne kete moment nga personat qe kane mbledhur shume inat nga ju

Virgjeresha
Nese nuk jeni ushtarake mos perdorni startegji lufte ne diten e sotme por perdorni ndjenjen dhe diskutimin me pasion per ceshtjet tuaja dhe dhimbjen tuaj ne pergjithesi

Peshorja
Sa me shume thelle te zhyteni ne llucen e gjerave te cmuara qe doni te beni tuajat aq me te veshtire do ta keni te dilni Por me asortimenete e duhura dhe psikologjine e duhur mund te zbuloni nje thesar

Akrepi
Nje inat per ato qe keni mundur te arrini dhe per ato qe meritoni te keni do ju kapi sot dhe mund te beje qe ju te mos toleroni me shume humbje kohe duke nderhyre aty ku duhet renjesisht dhe prere

Shigjetari
Nuk keni asgje ne dore per moemntin vetem mllefin dhe deshiren tuaj per te bere nje revolucion shpirteror apo ne pune Por kjo nuk mjafton se do perfundoni ne nje Zhan Dark

Bricjapi
Sot duhet ti zgjidhni mire miqet por akoma me mire edhe armiqte Madje me kundershtaert duhet te perpiqeni te ruani ekuilibrat pasi do ju duhen .

Ujori
Karriera dhe e ardhmja eshte ne nje moment kyc dhe pak te ngaterruar si nyje e cila i ka komplikuar me tej situatat Prandaj njerzit e dyshimte apo qe ju konfuzojne duhet ti selektoni

Peshqit
Kjo dite do saktesoj nje situate te veshtire ligjore per ju apo do ndaj perfundimisht rrugen tuaj ne drejtimin qe duhet te merrni Por bashkepunimet me jashte do jene ne krize dhe duhen sqaruar