BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Lifestyle

Ju presin lajme të mira! Ja çfarë thotë horoskopi për secilin prej jush

Ju presin lajme të mira! Ja çfarë thotë horoskopi për

Dashi

Projektoni imazhe të ndritshme, të bukura në mendjen tuaj, për ta bërë ditën tuaj më të kënaqshme. Nëse jeni duke udhëtuar, atëherë kujdesuni veçanërisht për gjërat tuaja me vlerë. Mos u përpiqni të jeni gjithë kohës në qendër të vëmendjes në jetën tuaj të dashurisë.

Demi
Programet e fitnesit dhe humbjes së peshës do t’ju ndihmojnë të arrini rezultatet që dëshironi. Një mbrëmje me miqtë do jetë e këndshme. Nëse mendoni se i dashuri/e dashura juaj nuk ju kupton, atëherë merrni pak kohë për të kaluar me ta.

Binjakët
Do të ndiheni mirë pavarësisht orarit të ngarkuar. Sot, me ndihmën e një miku të ngushtë, disa biznesmenë ka gjasa të kenë përfitime të mira financiare. Falja e të dashurit/dashurës suaj për gabimet e së kaluarës do të ketë një efekt të fortë pozitiv në marrëdhënien tuaj.

Gaforrja
Ju mund të ndjeni një formë të shqetësimit fizik, por ndihma e dikujt do të jetë jashtëzakonisht e dobishme për të zgjidhur problemin. Dëgjimi i muzikës suaj të preferuar do t’ju ngrejë humorin. Ka gjasa të ketë një mosmarrëveshje midis anëtarëve të familjes në lidhje me çështjet e parave.

Luani
Sjellja juaj do të vlerësohet maksimalisht. Sot llogaria juaj do të kreditohet me paratë e debitorit pa asnjë njoftim paraprak, gjë që mund t’ju befasojë dhe t’ju bëjë të lumtur. Grindjet me një fqinj mund t’ju prishin humorin.

Virgjëresha
Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme të shoqëruara me mirëkuptim do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Shmangni njerëzit që e kanë zakon të kërkojnë borxh. Punoni në koordinim të ngushtë për të sjellë harmoni në shtëpinë tuaj.Peshorja
Fitimet në biznes mund të sjellin gëzim në fytyrat e shumë tregtarëve dhe biznesmenëve sot. Të dashurit tuaj janë të lumtur dhe duhet të planifikoni diçka me ta për mbrëmjen. Shmangni marrjen e vendimeve të nxituara në lidhje me jetën tuaj të dashurisë.

Akrepi
Një ëndërr e bukur mund të realizohet. Mbani nën kontroll emocionet, pasi emocionimi i tepërt mund të çojë gjithashtu në probleme të papritura. Shëndeti i një gruaje të familjes mund t’ju shkaktojë shqetësime. Jini vigjilentë, pasi një I afërm mund t’ju mashtrojë.

Shigjetari
Sot do të jeni të relaksuar dhe në humorin e duhur për t’u kënaqur. Sot, ndihma e vëllait ose motrës do t’ju sjellë përfitime. Shkuarja në një shëtitje me të dashurin/dashurën tuaj do të ndriçojë jetën tuaj të dashurisë.

Bricjapi
Shëndeti juaj sot pritet të jetë i fortë. Kjo ndjenjë mirëqenieje do t’ju inkurajojë të dilni me miqtë dhe të kaloni momente argëtuese. Duhet të shmangni çështjet e diskutueshme që mund të shkaktojnë debate me njerëzit e dashur. Një udhëtim I mundshëm do të nxisë lidhje të reja romantike.

Ujori
Mbani nën kontroll emocionet tuaja dhe do të shpëtoni nga çdo ndjenjë frike, pasi do të ketë shanse që kjo mund të ndikojë negativisht dhe të bllokojë rezultatet pozitive që vijnë në rrugën tuaj. Shmangni dhënien e kredisë në aktivitetet e biznesit. Tensionet e punës do të turbullojnë mendjen tuaj duke mos lënë kohë për familjen dhe miqtë.

Peshqit
Shmangni stresin që kjo të jetë një ditë e lumtur. Shëndeti i partnerit/partneres suaj mund të rezultojë me shpenzime financiare për ju sot. Por kjo nuk do të jetë asgjë për t’u shqetësuar, pasi paratë që keni kursyer për një kohë të gjatë do t’ju vijnë në ndihmë. Jeta juaj familjare do jetë e qetë dhe e adhurueshme.