BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x
BREAKING NEWS

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi i jashtëzakonshën i PS, ja kush e shoqëronte kryeministrin Rama në momentin e hyrjes dhe gjesti i tij që tërhoqi vëmendjen (VIDEO-LIVE)

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi  i jashtëzakonshën i PS, ja kush e
x
BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x

Lifestyle

“Ju pret një kurth”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi të tregojë shumë kujdes

“Ju pret një kurth”, Meri Shehu paralajmëron

Meri Shehu ka publikuar horoskopin per sot.

Astrologia e njohur shkruan se:

Sot duhet te kemi kujdes ata qe na afrohen dhe na magjepsin me fjalet dhe dashurine e tyre Dicka tjeter fhshehin si qellim

Dashi
Kujdes sot nga afrimiteti dhe lajkat e dikujt qe njehe mire punet dhe qellimet tuaja Po keshtu edhe ne marredhenie ne cift duhet te jeni me te kujdesshem pasi bini preh e nje kurthi

Demi
Ne punen tuaj sot dikush do ju afroj me shume dhe do beje sikur po perpiqet me shume se duhet per ju Por ky mund te jete personi qe do ju beje keq

Binjaket
Nje kurth ne dashuri do ta cilesoja diten e sotme Kujdes me partnerin fjalet qe thoni premtimet po ashtu kujdesuni te kuptoni cdo detaj te sjelljes se tij apo saj pasi ka paraaskene

Gaforrja
Dikush i afert i familjes do behet shkak qe ju te bini prehe e nje kurthi apo e njerzve te cilet do ju perdorin per qellimet e tyre dhe kjo do ju beje te ndjeheni te tradhetuar

Luani
Ne pamje te pare do duket sikur komunikimi dhe lajmet qe do keni jane ne favorin tuaj Me pas do kuptoni se asgje nuk ishte sic duket dhe jeni brenda nje kurthi

Virgjeresha
Ne ceshtjet ekonomike dhe erotike sot do kuptoni qe njeriu qe ju intereson ju ka zene ne kurth dhe ju nuk keni cfare te beni tjeter vetem ti poltesoni dishirat

Peshorja
Personalisht dita e sotme do jete per ju nje mundesi qe te shikoni deri ku mund tju coj nje lidhje e gabuar apo nje marreveshje e gabuar qe keni bere keto dite

Akrepi
Personalisht ne ndjenjat tuaja me te thella ndjeheni se ne nje marrdhenie keni rene brenda pasi nuk keni qene te kujdesshem dhe njeriu qe deshironi po ju ha mulcine dalngadal

Shigjetari
Per ju dita ka diell ka edhe re dhe kjo nuk e prish ekuilibrin ne mendjen tuaj Cdo gje do prishet pasi tju thone gjera qe edhe imagjinata juaj do trazohej sidomos ne dashuri e shoqeri

Bricjapi
Do merrni nje lajm i cili do kete perparesi ne lidhje me karrieren dhe punen por do dali krejtesisht i kundert pasi te ballafaqiheni me realitetin Ngritja do jete thjesht nje kurth per renien qe ju pret

Ujori
Nje ikje large ne nje udhetim tashme do ishte nje vendim jo i mire Po keshtu edhe afrimiteti me shume se duhet me dike qe jeton large dhe qe po perpiqet tju bllokoj shtigjet e lirise tuaj

Peshqit
Asgje me shume se nje takim i deshtuar qe mezi e kishit pritur ne planin erotik nuk do ju zhgenjente me shume Por ka edhe me shume se ne ate takim nuk do vij peroni qe doni por nje tjeter qe pikerisht nuk e doni fare