BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x

Lifestyle

“Ju pret një pabesi”, Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

“Ju pret një pabesi”, Meri Shehu jep lajmin e keq për

Dashi
Sot eshte nje dite zhgenjyese ne dashuri dhe ekonomi !Kujdes me xhelozine ne cift !

Demi
Sot keni nje zhgenjim qe vjen nga thellesia e kohes dhe ju zgjon keq ideja qe nuk jeni te sigurt ne dashuri apo ne cift !

Binjaket
Sot dokush qe ju ka premtuar nje pune apo je sqarim ekonomik nuk do ju oergjigjet !Jeni njerez te keqkuptuar dhe zhgenjeheni sot ne cift e ne ligj !

Gaforrja
Per ju dita sjell skandale ekonomike ose ne cift Ka mundesi te ndjeheni te tradhetuar ose anasjelltas !

Luani
Per ju dita mbart nje humbje ne ceshtjet ekonomike dhe nje perballje ligjore me nje penges ndoshta ne udhetime !

Virgjeresha
Hena ne Bricjap ju jep mundesi te ndjeheni komod megjithese bota pereth jush duket sikur ka shume probleme ‘

Peshorja
Ju keni nje dite me sqarime ose debate ne maredheniet ne cift !Jeni shume te rezikiar nga tradhetite !

Akrepi
Puna ju jep shume mundesi dhe levizje e komunikkm te mire !Sot mund te keni nje perfshirje ne nje humbje ekonomike ose pabesi ne cift !

Shigjetari
Keni nje permiresim ne ekonomi por nje elektrizim deri ne djegje ne dashuri ose ne marredhenie ne cift !

Bricjapi
Hena ne shenjen tuaj sot sado e mire eshte nuk i perballon dot kushtet e rrethanat e veshtira ne shtepi apo jete ne cift !

Ujori
Doni me cdo kusht te hapni rruge te re mundesisht detare apo te perballeni me dallget por ne deshiren pa u lagur fare !

Peshqit
Shume planet ne shenjen tuaj nuk e shohin nje rruge apo mindesi te re qe eshte shume modeste por e vetmja rruge shpetimi !