Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ju prezantojmë me 6 plazhet më të bukura në botë që çdo VIP i ka vizituar të paktën një herë (FOTO)

Postuar: 14/08/2019 - 22:32

Duke qenë se jemi në periudhën më të nxehtë të vitit po ju tregojmë 6 plazhet më të bukura në botë të cilat na bënë që të dashuroheshim me to, me vetëm një shikim.

Nëse jeni në kërkim të një plazhi të bukur dhe nuk keni vendosur akoma ku do të kaloni pushimet këtë vit, atëherë jeni në vendin e duhur. Këto plazhe janë gjithashtu disa nga destinacionet e preferuara të shumë VIP-ave në gjithë botën.

Toka e ëndrrave, Bali

Bermuda

Bora Bora

Philippines

Hawaii

St. Martin

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/11/2019 - 21:14

2-vjeçari Aleksandër Simos nga Florida u zemërua shumë me mamanë e tij, pasi kjo e fundit u largua për në punë dhe harroi ta puthte vogëlushin.

Postuar: 11/11/2019 - 11:01

Rreshtimi i rrallë i tre planetëve, Tokë, Diell dhe Mërkur, do të ndodhë ditën e sotme.

Postuar: 11/11/2019 - 09:07

Sipas astrologëve, shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë kanë personalitet të jashtëzakons

Postuar: 10/11/2019 - 23:10

Secili mashkull mendon se në krevat është më i miri, por duhet ta pranojnë që bëjnë gabime të cak

Postuar: 10/11/2019 - 22:27

1. Me burrin tim seksi është sikurse në fillim