Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këta janë njerëzit më të pasur të Shqipërisë

Postuar: 13/09/2017 - 15:54

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI, dhe gazeta Mapo, bënë sot publik studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016.

Studimi që rendit sipërmarrësit më të pasur në vend bazohet në analizën e të dhënave zyrtare sipas bilanceve të dorëzuara në QKB. Si rezultat i kësaj analize konkludohet në listën e ponderuar të më të pasurve të vendit.

Lista e më të pasurve kryesore nga Samir Mane dhe në listë janë Vilma Nushi dhe deputeti Tom Doshi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2017 - 10:04

Pamjet nga majat e larta të Kosovës janë të pabesueshme. Ose kështu më është thënë, shkruan Ben Lerwill për gazetën e njohur The Guardian, në një artikull në rubrikën e udhëtimeve, të publikuar më 24 shtator.

Postuar: 25/09/2017 - 08:40

Pas motit të ngrohtë të kësaj fundjave, kjo e hënë ka nisur me reshje shiu.

Postuar: 25/09/2017 - 07:14

Dashi

Postuar: 24/09/2017 - 20:59

Eglantina quhet zonja që na ka tronditur ditën e sotme me dëshminë e saj tek “E Diela Shqiptare”.

Postuar: 24/09/2017 - 13:59

Meteorologët raportojnë se java do të nisë me reshje shiu në të gjithë vendin. 

Postuar: 24/09/2017 - 11:58

Kryeministri Edi Rama ndodhet në New York, ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së OKB.

Postuar: 24/09/2017 - 10:40

Sipas parashikimeve meteorologjike, moti për ditën e sotme paraqitet i mirë në të gjithë vendin dhe temperaturat pritet të jenë mesataret e stinës.