BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin e papritur që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x
BREAKING NEWS

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi i jashtëzakonshën i PS, ja kush e shoqëronte kryeministrin Rama në momentin e hyrjes dhe gjesti i tij që tërhoqi vëmendjen (VIDEO-LIVE)

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi  i jashtëzakonshën i PS, ja kush e
x
BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Lifestyle

"Ka ardhur koha...", Meri Shehu ka një paralajmërim për këtë shenjë

"Ka ardhur koha...", Meri Shehu ka një paralajmërim për

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për ditën e sotme 12 nëntor 2020.

“E enjte dhe neptuni në peshk është në kundërshtim me asteroidin Pandora.

Paralelizimet në këtë rast mund të jenë të shumta por ne e dimë që Pandora pavarësisht dhuratave bëhet shkak edhe per shkatërrim.

Është kureshtja që çon njerëzimin në udhëkryq dhe dënohet nga perënditë.

Por ajo që mbetet brenda në kutinë e pandorës është shpresa që  mban dritën dhe shkëndijën e jetës edhe në momentet më të vështira.

Në kundërshtim sot me Neptunin, Pandora tregon gabimet që kemi bërë dhe që na kanë shkaktuar probleme të mëdha .

Por përgjegjësië dhe dëmet janë më serioze këtej e tutje.

Na joshin ata që kanë si mënyrë jetese gënjeshtrën mashtrimin ikonën e paqartë dhe joshjen.

Kjo sjellë mungesë kontrrolli.

Por pozicioni i Pandorës në Virgjëreshë sjell shpresën për të gjetur rrugëdalje nga Kriza.

Le të ulemi me këmbë në tokë dhe të bëhemi të analizuar ndaj çdo gjëje që na josh dhe na manipulon.”

Sot do keni perseri nje problem te madh ne lidhje me punen dhe nje gjendje shpirterore te renduar per shkak te nje veshtiresie.

Por gjithmone me pak metodike do ta arrini nje projekt.

Keni humbur shpresen ne dashuri pasi keni abuzuar ne disa raste dhe tashme po mblidhni ate qe keni mbjelle.

Por sot nje person ju veshtireson ne jeten erotike

Do ndiqni nje rruge te gabuar per te perfituar nje pozicion apo nje pune qe ka lidhje me karrieren.

Ka mundesi qe te ndesheni me katastrofen e Pandores ne fund .

Duhet te ndiqni nje rruge me te qarte dhe te keshilloheni me njerez me konkrete qe te shmangni disa çeshtje dhe rrezime ligjore te cilat ju ngarkojne per te ardhmen me veshtiresi.

Ajo çfare keni ne mendje ndodhta nuk do jete konkretisht ne shporten tuaj pasi dikush do ju manipuloj dhe do ju marri cdo gje qe e mendonit se ishte juaja si materiale ashtu edhe shpirterore.

Pandora ju ndihmon sot duke qene se ju mund te ruani stilin modest te paegzagjeruar si ne jeten personale ashtu edhe ne projekete te ndryshme duke ruajtur ekuilibrat .

Do keni pak frike pasi mendoni se dikush di nje pike tuajen te dobet dhe mund ta perdorë para se ju ta perdorni ne interesin tuaj apo te puneve tuaja.

Ska asnje dyshim qe do ti thoni ’po’edhe nje gabimi te perseritur persa i perket joshjes qe do lejoni t’ju bejne duke pranuar shigjetat helmuese te nje mashtruesi erotik apo mashtrueseje .

Duhet te hapeni me konkretisht me boten ne kete periudhe dhe te mos mbylleni ne nje ambjent shume personal apo me ngjyra qe nuk eshte real ai qe duket.

Ka ardhur momenti qe te kuptoni se kujt duhet ti besoni e kujt jo.

Ne te kundert, sot eshte dikush qe ju pret ne shteg t’ju mashtroj dhe t’ju joshi per t’ju gallaberuar si egzistence.

Ne nje bote antifatike ju sot do zgjidhni konkreten pasi do keni parasysh qe jeni persona qe çdo zhgenjim nuk do ta falnit si egoizem.

Por sot doni konkretisht nje dashuri konkrete dhe do filloni nje marrdhenie te r.

Ju duhet nje partner serioz qe t’u nxjerri nga nje situate shume e mjegullt ku jeni komplet jashte kontrrollit sidomos ne jeten personale e bashkepunuese.