BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Lifestyle

“Ka vështirësi për të arritur orgazmën! Se di a mund ta përballoj”, 26-vjeçarja bën reagimin e befasishëm për seksin me partnerin

“Ka vështirësi për të arritur orgazmën! Se di a

Një 26-vjeçare ka bërë një rrëfim të pazakontë për rubrikën “Deidre”.

Ajo ka treguar një moment të sikletshëm me të dashurin e saj.

“I dashuri im ka vështirësi për të arritur orgazmën. Duhet të jetë i dhunshëm gjatë seksit që të arrijë kulimin e kënaqësisë, dhe për këtë ia vendos fajin faktit që është bërë synet”- rrëfeu një 26-vjeçare për rubrikën “Deidre”.

Ajo u shpreh se për shkak të profesionit si infermiere është e vetëdijshme që bërja synet mund të shkaktojë humbje të ndjeshmërisë tek burrat por s’mund ta përballojë gjithmonë seksin e dhunshëm.

Ndërsa tregoi se partneri i saj i ka thënë që do përpiqet të jetë më i butë në shtrat, por kur vjen momenti për të bërë seks, bëhet sërish i dhunshëm.

26-vjeçarja tha se janë në një lidhje prej 6 muajsh dhe e do partnerin e saj, por nuk është e sigurt se sa mund të përballojë.