BREAKING NEWS

La Stampa fut në sherr Italinë me Rusinë, kërcënohet gazetari nga zëdhënësi rus i mbrojtjes

La Stampa fut në sherr Italinë me Rusinë, kërcënohet
x

Lifestyle

“Kam lënë shtatzënë gruan dhe një vajzë tjetër tek puna, ja çfarë më ndodhi”

“Kam lënë shtatzënë gruan dhe një vajzë
Një burrë ka treguar historinë e habitshme të jetës së tij për tabloidin britanik “The Sun”. E dashur Deidre: Kam një familje, por po e çoj në djall me atë që kam bërë.
 
Duke u përpjekur për të lënë gruan shtatzënë, tani kam lënë edhe një tjetër vajzë shtatzënë. Gruaja ime dhe vajza tjetër me të cilin kam shkuar vetëm një natë janë të dyja shtatzënë.
 
Gruaja ime dhe unë ishim të dëshpëruar për një fëmijë, por asgjë nuk po ndodhte dhe nisa të humbas interesin për seksin. Unë jam 33 vjeç, gruaja ime është 30 vjeçe dhe ne kemi bashkë prej tetë vitesh.
 
Një grua mjaft e bukur erdhi për të punuar në firmën time gati një vit më parë. Ajo ma bëri të qartë se më fantazonte dhe flitnim shumë. Ne përfunduam duke kryer marrëdhënie seksuale pasi shkuam për një pije një mbrëmje, por u pajtuam se ishte e gabuar dhe pas seksit e ndërpremë lidhjen.
 
E kisha harruar, derisa ajo telefonoi javën e kaluar dhe thotë se po pret një fëmijë dhe është imi. Gruaja ime tani është shtatzënë përmes IVF dhe unë nuk e di se çfarë të bëj.
 
Psikologia Deidre thotë: E kuptoj shumë mirë panikun tuaj. Por këmbëngulin në testet e ADN-së. Nëse rezulton se është fëmija juaj, jini të ndershëm me gruan tuaj dhe shpresoni se do të përpiqet ta shpëtojë martesën tuaj për hir të foshnjës që keni me të.
 
Nëse fëmija tjetër është juaji, mos harroni se nuk është faji i foshnjës. Ai ose ajo ka nevojë për një baba të përkushtuar, edhe nëse nuk jeton me nënën e tij.