Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Kam lënë shtatzënë gruan dhe një vajzë tjetër tek puna, ja çfarë më ndodhi”

Postuar: 23/01/2019 - 23:38

Një burrë ka treguar historinë e habitshme të jetës së tij për tabloidin britanik “The Sun”. E dashur Deidre: Kam një familje, por po e çoj në djall me atë që kam bërë.
 
Duke u përpjekur për të lënë gruan shtatzënë, tani kam lënë edhe një tjetër vajzë shtatzënë. Gruaja ime dhe vajza tjetër me të cilin kam shkuar vetëm një natë janë të dyja shtatzënë.
 
Gruaja ime dhe unë ishim të dëshpëruar për një fëmijë, por asgjë nuk po ndodhte dhe nisa të humbas interesin për seksin. Unë jam 33 vjeç, gruaja ime është 30 vjeçe dhe ne kemi bashkë prej tetë vitesh.
 
Një grua mjaft e bukur erdhi për të punuar në firmën time gati një vit më parë. Ajo ma bëri të qartë se më fantazonte dhe flitnim shumë. Ne përfunduam duke kryer marrëdhënie seksuale pasi shkuam për një pije një mbrëmje, por u pajtuam se ishte e gabuar dhe pas seksit e ndërpremë lidhjen.
 
E kisha harruar, derisa ajo telefonoi javën e kaluar dhe thotë se po pret një fëmijë dhe është imi. Gruaja ime tani është shtatzënë përmes IVF dhe unë nuk e di se çfarë të bëj.
 
Psikologia Deidre thotë: E kuptoj shumë mirë panikun tuaj. Por këmbëngulin në testet e ADN-së. Nëse rezulton se është fëmija juaj, jini të ndershëm me gruan tuaj dhe shpresoni se do të përpiqet ta shpëtojë martesën tuaj për hir të foshnjës që keni me të.
 
Nëse fëmija tjetër është juaji, mos harroni se nuk është faji i foshnjës. Ai ose ajo ka nevojë për një baba të përkushtuar, edhe nëse nuk jeton me nënën e tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/06/2019 - 15:53

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e shenjës së mëposhtme xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një sëmundje që e bren nga brenda.

Postuar: 26/06/2019 - 07:06

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 25/06/2019 - 07:08

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 24/06/2019 - 07:08

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 24 qershor 2019.

Postuar: 23/06/2019 - 22:08

Një delfin ka sjellë në jetë të voglin e saj në bregun e Gjirit të Lalëzit.

Postuar: 21/06/2019 - 12:28

Sezoni i Binjakëve ishte një periudhë e vërtetë argëtimi dhe prej ditës së sotme futemi në sezoni

Postuar: 21/06/2019 - 07:05

 Dashi