BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Lifestyle

Kanë fantazi të shfrenuar dhe janë të vëmendshëm ndaj detajeve, kjo është shenja më e mirë në shtrat

Kanë fantazi të shfrenuar dhe janë të vëmendshëm

Kur është puna për në dhomën e gjumin, të lindurit e Ujorit nuk i lënë pas dore gjërat, japin dhe marrin maksimumin.

Në shtrat ata janë sa inteligjentë, aq edhe të ndjeshëm dhe të vëmendshëm ndaj detajeve.

Në përgjithësi nuk të japin përshtypjen si persona “të nxehtë”, por nën çërçafë janë komplet ndryshe, shumë entuziastë, me imagjinatë dhe fantazi të shfrenuar.

Pasionet më të mëdha seksuale, Ujorët i provojnë me Binjakët, Ujorin, Shigjetarin dhe Virgjëreshën.