BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Lifestyle

Kanë lindur për të qenë të pasur/ Këto janë 3 shenjat e horoskopit që e tërheqin paranë si një “magnet”

Kanë lindur për të qenë të pasur/ Këto janë 3

Astrologët thonë se këto tre shenja të horoskopit janë një “magnet” për paratë. 3 shenjat e mëposhtme dinë të bëjnë para, janë të shkathët, por edhe ambiciozë.

Luani

Luani është “mbreti” i zodiakut dhe si i tillë nuk mund të jetë i varfër, apo jo? Ambicia dhe dëshira e tyre e palodhshme për t’u dukur janë aq të mëdha sa kjo ndjenjë i bën ata të rrisin pasurinë çdo ditë. Ata pëlqejnë të punojnë vetëm, janë të fokusuar në qëllimin e tyre.

Një tjetër gjë që i inkurajon ata të fitojnë është familja. Ata kanë një dëshirë të madhe për të sjellë sa më shumë para në shtëpi, sepse janë shtylla e familjes.

Virgjëresha

Përfaqësuesit e kësaj shenje kanë një ndjeshmëri edhe për një mënyrë jetese luksoze. Ata janë perfeksionistë, punojnë fort, nuk janë shumë shpërdorues dhe dinë të kënaqin veten. Ata kanë dëshirë për të përparuar, ndaj janë duke ngjitur vazhdimisht shkallët e suksesit, jo me hapa të lehtë, por duke kërcyer disa hapa derisa të arrijnë pasurinë e dëshiruar. Dhe asgjë nuk është e vështirë për ta në këtë rrugë, sepse ata kanë një qëllim të qartë.

Dashi

Që nga fëmijëria, Dashi nuk mund të qëndrojë në një vend. Vite më vonë, kjo shfaqet edhe në karrierën e tyre: nuk u pëlqen stabiliteti, domethënë kanë nevojë të provojnë vazhdimisht gjëra të reja, të zhvillohen, duan të përparojnë vazhdimisht.

Vazhdimisht duke u përpjekur për diçka më të lartë! Ambicia e tyre e pakufishme është motori kryesor i progresit. Gjithashtu, Dashi ndihet mirë kur është në krye dhe jep urdhra. Edhe pse është i aftë për të fituar para të mëdha, Dashi shpesh nuk di t’i mbajë ato.