BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x

Lifestyle

Kanë lindur për të qenë të pasura, këto shenja të horoskopit mund të bëhen miliardere

Kanë lindur për të qenë të pasura, këto shenja

Demi

Reputacioni prej materialiste që ke s’është pa arsye. Përkundrazi, ka një listë të gjatë arsyesh që shpjegojnë dëshirën tuaj për jetë luksoze. Shenja juaj udhëhiqet nga shtëpia e dytë, ajo e financave dhe sigurisë. Kjo do të thotë se jeni shumë të lidhur me pronat dhe që e njihni mirë vlerën e parasë. Nga ana tjetër, keni mendje krijuese dhe shquheni për talentin që keni për t’i bërë gjërat praktike.

Peshorja

Nën udhëheqjen e Afërditës, Peshoret janë të dhëna pas të bukurës, estetikës dhe gjërave fine të jetës. Kjo është arsyeja kryesore pse kërkoni gjithmonë më shumë nga vetja dhe njerëzit që ju rrethojnë. Jeni lojtarë shumë të mirë në ekip dhe dini si t’i mbani gjërat në ekuilibër.

Peshqit

Aftësia juaj për të manifestuar jetën e ëndrrave është pikërisht arsyeja pse keni më shumë shanse se shenjat e tjera për të marrë statusin e miliarderit. Përpos kësaj, pengesat në jetën tuaj profesionale nuk janë problem për ju për të parë gjithmonë para! Çfarë i bën njerëzit e shenjës së Peshqve në biznes është se e lejojnë veten të ëndërrojnë dhe përdorin energjinë e tyre ematike për të marrë përsipër rreziqe.