BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen të pathënat: Ja si Ramiz Alia në fshehtësi të plotë e me dredhi, i orientuar, i udhëzuar, dhe i detyruar prej agjenturave të huaja organizoi lëvizjen e Dhjetorit ’90, nga infiltrimi i spiunëve të ish-Sigurimit të Shtetit, te pazar...

Muharrem Xhafa rrëfen të pathënat: Ja si Ramiz Alia në
x
BREAKING NEWS

Ja sekretet e errëta që fsheh “Foltorja”, Evi Kokalari u plas skandalet Shkëlzenit, Ilir Metës, Albana Vokshit, Flamur Nokës, Edi Palokës dhe Abi Malltezit: Si më kanë kërcënuar njerëzit e Sali Berishës, ju tregoj të gjitha pazaret e tyre të pista...

Ja sekretet e errëta që fsheh “Foltorja”, Evi Kokalari u
x
BREAKING NEWS

Britania “mesazh” SPAK-ut për Sali Berishën, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve dhe paralajmëron një tjetër listë me “non-grata”, Londra e përkushtuar të çmontojë lidhjet mes krimit, korrupsionit dhe politikës...

Britania “mesazh” SPAK-ut për Sali Berishën, ambasadori
x
BREAKING NEWS

SPAK i ka futur nën hetim, zbardhet pasuria e Damian Gjiknurit dhe Olta Xhaçkës, nga apartamentet, garazhet, te llogaritë bankare, ja dokumentet

SPAK i ka futur nën hetim, zbardhet pasuria e Damian Gjiknurit dhe Olta
x
BREAKING NEWS

Ja pse Edi Rama sulmoi amerikanët dhe SPAK në Kongres, zbardhet lista me deputetë, ish-deputetë, ministra, ish-ministra dhe kryebashkiakë që presin radhën për në qelinë e burgut

Ja pse Edi Rama sulmoi amerikanët dhe SPAK në Kongres, zbardhet lista
x
BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x

Lifestyle

“Kapa të dashurën në shtratin tim me dikë tjetër”/ 34-vjeçari zemërthyer tregon si zbuloi tradhtinë: U ktheva herët në shtëpi dhe …

“Kapa të dashurën në shtratin tim me dikë

“Kapa të dashurën time në shtrat me dikë tjetër dhe më pas më tha se s’më donte, por po më përdorte për paratë dhe banesën time”, rrëfeu një 34-vjeçar.

Ai tregoi se ka dy vite së bashku dhe janë njohur në një aplikacion takimesh.Nuk kam pasur kurrë shumë besim te femrat, por me të gjërat ecën shumë shpejt.

Komunikuam me mesazhe dhe u takuam disa javë më vonë. Ndihesha shumë me fat.

Meqë jetonim larg njëri-tjetrit, udhëtonim për tu takuar me gjatë fundjavave, por ajo shpejt filloi të thoshte se nuk mund të përballonte shpenzimet për të udhëtuar me tren ose makinë.

Unë pagova udhëtimet e saj dhe ajo vinte qëndronte me mua. Nuk jam i pasur, por kam një jetesë të mirë si agjent pronash dhe zotëroj banesën time të vogël.

Isha aq i magjepsur nga ajo saqë vazhdimisht i blija dhurata të shtrenjta dhe i paguaja të gjitha faturat kur ajo vinte të më takonte.

Edhe pse hyra në borxhe, mendova se ia vlente. Pas një viti ajo u transferua në banesën time dhe ishim të lumtur.Por më pas ajo filloi të grindej me mua dhe asgjë që unë i blija apo bëja për të nuk ishte e mjaftueshme.

Muajin e kaluar pashë emrin e një burri në telefonin e saj, por më siguroi se ishte thjesht një shok.

Kohët e fundit kalonte shumë kohë në punë dhe rrinim pak kohë së bashku.

Një të shtunë, kur normalisht do të punoja gjithë ditën, mbarova herët dhe ika në shtëpi që të kaloja kohën me të.Por kur mbërrita e gjeta duke u puthur dhe përqafuar me të në divanin tim.

Ajo më tha se fillimisht kishte ndjenja për mua, por shpejt ndjeu se nuk kishte kimi dhe qëndroi vetëm për dhuratat dhe qiranë falas.

Unë jam zemërthyer dhe kaq konfuz. Mendova se kishim diçka të veçantë.