BREAKING NEWS

Detaje të reja për vajzën e showbizz-it e implikuar në botën e krimit/ Si i ndihmoi Marina Fara dhe mikesha e saj dy transportuesit e drogës t’i arratisen policisë (Telefonata që e 'fundosi')

Detaje të reja për vajzën e showbizz-it e implikuar në
x

Lifestyle

“Katër idiotë me atlete”, sfiduan stuhinë për të ngjitur malin në -20 gradë

Katër të rinj rrezikuan jetën, pasi vendosën të ngjisnin malin “Ben Nevis”, në Britani, në mes të stuhisë “Ciara”, të veshur me... atlete.

Njerëzit e medies sociale i cilësuan “katër idiotë me atlete”. Për t’u kërkuar ndjesë dhe për t’i falënderuar grupet e shpëtimit, të rinjtë bënë një dhurim prej 200 paund dhe u dërguan shishe vere e çokollata.

“Ishin një tufë idiotësh. Nuk na ka rastisur kurrë të shpëtonim njerëz me atlete në malin me dëborë në mes të stuhisë në -20 gradë celsius. Ishte një budallallëk”, -tha një nga pjesëtarët e grupit të shpëtimit.

“Katër idiotë me atlete”, sfiduan stuhinë për

“Katër idiotë me atlete”, sfiduan stuhinë për

“Katër idiotë me atlete”, sfiduan stuhinë për