BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Lifestyle

Katër shenjat e Horoskopit që do të shkëlqejnë në dashuri gjatë fundjavës

Katër shenjat e Horoskopit që do të shkëlqejnë në

Si çdo fundjavë, Parada Astro Sexy nga ofron shenjat e zodiakut të puthura nga favorizimi i Yjeve në fushën e dashurisë. Top 4 shenjat që do shkëlqejnë nën çarçafë gjatë fundjavës 14-16 janar.

Binjakët

Kush tha që nuk mund të argëtoheni në seks? Për ju jeta është një lojë edhe në ato momente.

Ujori

Nëse doni të bëni dikë të humbasë mendjen, bëjini të ditur se do të bëni çfarë të duan.


Akrepi

Një natë pasioni në shoqërinë tuaj është një garanci për ata që duian të rigjenerojnë trupin dhe mendjen e tyre.

Luani

Vrulli juaj është shumë emocional për dikë që prej kohësh pret të kalojë një natë me ju.