BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Lifestyle

Katër shenjat e Horoskopit që do të shkëlqejnë në dashuri gjatë fundjavës

Katër shenjat e Horoskopit që do të shkëlqejnë në

Si çdo fundjavë, Parada Astro Sexy nga ofron shenjat e zodiakut të puthura nga favorizimi i Yjeve në fushën e dashurisë. Top 4 shenjat që do shkëlqejnë nën çarçafë gjatë fundjavës 14-16 janar.

Binjakët

Kush tha që nuk mund të argëtoheni në seks? Për ju jeta është një lojë edhe në ato momente.

Ujori

Nëse doni të bëni dikë të humbasë mendjen, bëjini të ditur se do të bëni çfarë të duan.


Akrepi

Një natë pasioni në shoqërinë tuaj është një garanci për ata që duian të rigjenerojnë trupin dhe mendjen e tyre.

Luani

Vrulli juaj është shumë emocional për dikë që prej kohësh pret të kalojë një natë me ju.