BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x

Lifestyle

Katër shenjat e horoskopit që duhet të kenë shumë kujdes gjatë Qershorit, sidomos në këto data

Katër shenjat e horoskopit që duhet të kenë shumë

Janë katër shenja që duhet të kenë më shumë kujdes gjatë muajit Qershor pasi do të ndikohen për shkak të Mërkurit të kundërt që do t’ua bëjë të vështirë marrjen e vendimeve dhe komunikimin.

Astrologia Meri Shehu, e ftuar në emisionin “Rudina”zbuloi se cilat janë ato, duke përmendur edhe data që konsiderohen si më me fat dhe cilat më me pak fat për muajin e Qershorit.

“Jeni të gjithë të gatshëm së bashku me diellin e Verës, për të patur rikthimet,përmbysjet, hamendësimet, pasiguritë, por për një gjë duhet të jeni të sigurt:

Nëse nuk jeni të vendosur për diçka ose nuk e keni të qartë idenë, mos merrni vendime, të paktën deri në datën 22 Qershor.

Kjo për shkak të Mërkurit të kundërt në Binjak dhe që ndikon në diagonalen Binjak-Shigjetar, është një faktor shumë ndikues në mënyrën e komunikimit, në shkresa, në dokumentacione, në udhëtime, në bashkëpunime me jashtë, pra në fusha që na prekin të gjithëve.

Diagonalja më e ndikuar do të jetë Binjak-Shigjetar dhe Virgjëreshë-Peshq.

Këta të katërt ndoshta do ta kenë pak lart-poshtë muajin dhe me pak ngatërresa, kështu që të jenë të vëmendshëm në jetën personale dhe ekonomike.

Një lajm i mirë na vjen nga Afërdita që futet në Gaforre, pasi fillon nostalgjia, ndjenja familjare, por këtë vit kemi fatin që bën një lidhje trekëndëshe me Jupiterin i cili ka hyrë në Peshk.

Një datë e vështirë mund të jetë data 5, por që mund të kthehet në favorin tuaj dhe të bëhet një datë shumë e mirë, ashtu si mund të bëhet shumë e keqe.

Ka dy ndikime shumë të këqija planetare që duhet t’i kemi në vëmendjen tonë.

Gjithashtu, duhet patur kujdes data 14 pasi do na rikthejë disi në Dhjetorin e 2020 sepse Saturni në Ujor bën një lidhje shumë të vështirë me Uranin në Dem.

Është një periudhë sociale e rëndësishme, jo vetëm individuale që mund të na kthejë në disa ngjarje të Dhjetorit të 2020″, u shpreh Meri Shehu.