Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kësaj i thonë barbari! Kishte bërë se*s pa qenë e martuar, e pabesueshme kjo që i ndodh para mijëra njerëzve

Postuar: 17/04/2019 - 13:47

Në shumë vende myslimane nëpër botë, të bësh marrëdhënie seksuale pa qenë e martuar është krim, dhe dënohet në mënyrë brutale. Një vajzë në Indonezi, për këtë arsye është goditur me kamxhik në publik.

Vajza myslimane, emri i të cilës nuk është bërë i njohur ka kryer marrëdhënie seksuale me një të panjohur për familjen e saj, dhe si dënim ka marrë 20 goditje në shpinë me kamxhik, ku shumë njerëz janë mbledhur për ta parë, ku edhe e kanë pështyrë dhe e kanë sharë, madje kishte edhe nga ata që e fotografonin. Sipas ligjit të Shariatit, shteti islamik nuk lejon seksin jashtë martese.

 

 

 

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 16:11

33-vjeçari, Seth Megow u martua me gruan e tij qëkur ajo ishte vetëm 19 vjeç. Për disa vite ata ishin të lumtur dhe së bashku janë kujdesur për katër fëmijët.
 

Postuar: 23/05/2019 - 11:10

Jane Park, vajza që mori famë kur fitoi lotarinë EuroMillions në moshën 17-vjeçare, ka nisur të

Postuar: 23/05/2019 - 07:56

Karakteristikat e shenjës së horoskopit janë shpesh identifikuese për njerëzit.

Postuar: 23/05/2019 - 07:06

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 22/05/2019 - 18:24

Kontrolli i dhëmbëve është një rutinë për shumicën prej nesh, dhe e tillë duhet ët ketë qenë edhe

Postuar: 22/05/2019 - 12:33

Një histori aspak e zakontë ka ndodhur në Pinos Puente, në afërsi të Granadës në Spanjë.