Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kësaj shenje do i trokasë fati! Meri Shehu parashikon surpriza

Postuar: 18/10/2019 - 17:26

Astrologia Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Disa do nisin një lidhje të re e do gjejnë dashurinë e jetës. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.Dashi

Nje prezantim shume i mire ne nje ambjent familjar do ju kujtoj qe keni humbur shume kohe me pune dhe njerez qe ju kane lodhur dhe tashme fillon nje lidhje e re

Demi

Nje udhetim i shkurter do ju sherbej per njohje te reja dhe takime per bashkepunime te reja. Te pamartuarit ndoshta takojne njeriun e qe do behet pjese e jetes se tyre

Binjaket

Nje ceshtje pune dhe ekonomie do marri per mbare dhe do ju shperblej per mundimin e koheve te fundit duke ju dhene stabilitet

Gaforrja

So takoni dashurine e jetes tuaj apo njeriun karmik qe do ju kujtoj se jeta juaj nuk ka kuptim pa ate

Luani

Nje lidhje e fshehte dhe nje pasion i fshehte do marri nje rrugetim te bukur dhe do familjarizoheni me idene dhe kete lidhje te re

Virgjeresha

Sot do takoni njerez qe do behen pjese e rendesishme e jetes suaj sociale miqesise dhe qellimeve e perbashketa. Mund te fillojne shkendijat e para te nje dashurie

Peshorja

Nje dite shume e mire per nje ceshtje pune dhe karriere. Sidomos do krijohen kushtet qe ju te vleresoheni apo te merrni ate qe ju perket

Akrepi

Me ne fund Karma juaj do ju sjell ate qe meritoni ne jeten tuaj, personin e duhur duke ju hapur fatin ne rrugetimin me te bukur

Shigjetari

Lidhje dhe pasione te fshehta do vijojne tu joshin shpirterisht dhe t’ju pasurojne ndjenjen edhe naten tuaj. Do keni nje mbremje shume pasionante

Bricjapi

Nje martese do jete shume fatlume per ju apo nje takim qe do ju prezantoj njeriun me te cilin do kaloni jeten ketej e tutje si jete personale apo bashkepunim

Ujori

Nje lajm shume i mire do jete fillimi i nje periudhe shume te rendesishme per ceshtje familjare dhe karriere sidomos pune, dashuri dhe karriere se bashku

Peshqit

Ju duhet nje Akrep ne diten e sotme t’ju cliroj emocionet dhe ndjenjat e ndrydhura dhe t’ju fus ne rrugen e pasionit dhe te perkushtimit ne nje marredhenie.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 18:28

Prerja e flokëve në Kosovë është e lirë krahasuar me vende të tjera të Europës, ku në Zurich të Zvicrës për një shërbim të tillë duhet të paguani rreth 62 dollarë.
 

Postuar: 21/11/2019 - 15:54

Ky është momenti kur njerëzit gjenden befasishëm para një situate të sikletshme, derisa janë duke

Postuar: 21/11/2019 - 11:08

Të gjithë e dimë se ajo çfarë hamë çdo ditë e ngarkon organzimin tonë dhe shumica e ushqimeve nuk

Postuar: 21/11/2019 - 09:46

Eklipset do të ishin një gjë e së kaluarës nëse Hëna nuk do të ekzistonte.

Postuar: 21/11/2019 - 09:30

Astrologët nuk parashikojnë vit të mirë në 2020, në dashuri, për shenjat e Horoskopit që vijojnë

Postuar: 21/11/2019 - 08:48

Ndodhej në gjendje të dehur, britanikja 26 vjeçare Chloe Haiens 2 është përpjekur të hapë derën e