BREAKING NEWS

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë në Rrëshen, reagon Policia dhe jep detajet e para

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë
x

Lifestyle

Kësaj vajze nuk i lejohet të kryejë marrëdhënie, arsyeja do t’ju tmerrojë

Kësaj vajze nuk i lejohet të kryejë marrëdhënie,

Amanda Gryce vuan nga një çrregullim i rrallë, i cili i shkakton 50 orgazma në ditë.

Ajo nuk mundet ta kontrolloj këtë gjendje dhe mund t’i ndodh kur është e ulur në makinë, në kafe në dush apo edhe duke ecur në rrugë.

Nuk është e këndshme, është një torturë. Kam vuajtur shumë derisa ia kam treguar familjes dhe miqve të mi”,- thotë Amanda.

Mjekët e kanë këshilluar Amandën që të mos kryejë marrëdhënie sepse mund të pësojë ndonjë atak kardiak.