BREAKING NEWS

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të ardhmen e “frikshme”

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x

Lifestyle

Këtë shenjë e presin shumë lajme/ Mësoni çfarë thotë horoskopi për ditën e sotme

Këtë shenjë e presin shumë lajme/ Mësoni

Dashi: Hëna, Dielli, Jupiteri dhe Venusi janë në favorin tuaj këtë të martë 17! Nëse ju pëlqen një person, përparoni. Nga ana tjetër në punë ju presin shumë lajme. Ka mundësi që të përballeni me ish-kolegë.

Demi: Bëhuni gati për njohje të reja, por kujdes, kushtojini vëmendje të gjitha detajeve. Në punë nuk do ketë shumë ndryshime, megjithatë bëni kujdes të mos i shpenzoni paratë tuaja për gjëra të kota

Binjakët: Ndoshta për shkak të Hënës që e keni kundër do të ketë disa momente tensioni. Si sot e martë ashtu edhe nesër e mërkurë, në punë mos u stresoni dhe mos stresoni as të tjerët.

Gaforrja: Në dashuri mund të ketë vërtet një ndryshim të rëndësishëm. Në punë mund të ketë probleme financiare.

Luani: Nëse ka ndonjë problem, sot është dita e duhur për ta zgjidhur, Hëna është në favorin tuaj. Në punë lëreni veten të çlirët dhe shfrytëzoni të gjitha mundësitë që ju vijnë.

Virgjëresha: Kujdes nga Binjakët dhe Shigjetari, Hëna nuk ju favorizon ne to. Për momentin në punë nuk ka shumë gjëra për t’u kushtuar vëmendje.

Peshorja: Marrja e vendimeve shumë të nxituara nuk është gjëja e duhur për të bërë këtë të martë. Nëse duhet të shkoni te një avokat, kini kujdes se kë zgjidhni.

Akrepi: Hëna edhe këtë të martë është me ju dhe kjo mund të jetë një ditë më e mirë. Në punë, përpiquni të punoni shumë nëse doni të arrini qëllime të mëdha.

Shigjetari: Kohët e fundit keni pasur disa probleme me partnerin/en, por përpiquni të vazhdoni duke ecur përpara. Në punë çdo gjë duket e qetë, por mos flini mbi dafina.

Bricjapi: Kërkoni vazhdimisht frymëzim për gjëra të reja, lidhje të reja. Nuk e keni keq sepse njohjet e reja mund t’ju sjellin diçka interesante. Në punë, besoni më shumë tek vetja, në mënyrë që t’ju besojnë edhe të tjerët.

Ujori: Po vjen një kohë e vështirë, por të paktën këtë të martë mund të rrini të qetë e të pushoni. Në ditët në vijim do të ketë lajme edhe në punë.

Peshqit: Jeni duke u përballur me probleme në shtëpi, por qëndrimi jashtë gjatë gjithë ditës nuk do t’ju bëjë të mos mendoni për problemet që keni. Përballuni me to dhe fitoni sfidën. E njëjta gjë për punën dhe aty ka diçka që ju shqetëson.