BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia me trupa ushtarake

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani gjerman për të ndryshuar politikën me “dy karrige” të Vuçiçit, këshilltari i Scholz “zbarkon” në rajon, del jashtë loje dhe “Ballkani i Hapur”

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani
x
BREAKING NEWS

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja pika ku mund të shpërthejë “Lufta e Tretë Botërore” që do të përfshijë Rusinë dhe NATO

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja
x
BREAKING NEWS

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e armëve bërthamore, shpall zyrtarisht aneksimin e 4 rajoneve të pavarura të Ukrainës, SHBA e paralajmëron për pasoja katastrofike

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e
x

Lifestyle

Këtë shenjë e pret sot një ditë interesante/ Parashikimi i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për ju

Këtë shenjë e pret sot një ditë interesante/

Dashi

Ju pret një ditë mjaft pozitive për dashurinë, por bëni kujdes që të mos kushtëzoheni nga probleme sipërfaqësore. Të ardhurat nuk janë të shumta, ndaj bëni kujdes që të vini në zbatim projektet që keni ndërmend brenda fundit të vitit.

Demi

Yjet ju ftojnë që të bëni kujdes ndaj debateve ku do të përfshiheni, sidomos në dashuri. Në punë, do të lindë nevoja për të bërë zgjedhje të rëndësishme, ndaj duhet vepruar sa më parë. Fundjava do të jetë mjaft pozitive për shëndetin.

Binjakët

Dita do të nisë me ndikimin e favorshëm të Hënës në shenjën tuaj, e cila do të dhurojë emocione pozitive. Nëse jeni vetëm, mos i humbni mundësitë që do të shfaqen para jush. Kujdes duhet treguar në pjesën e dytë të ditës, e cila do të rezultojë mjaft e rënduar.

Gaforrja

Në lidhjet e lindura prej pak kohësh, do të ketë një përmirësim të ndjeshëm, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës. Në punë, përfitoni nëse dikush ju vjen në ndihmë. Nga ana tjetër nuk duhet të prishni gjakun për gjërat që nuk ecin, pasi situatat janë kalimtare.

Luani

Në dashuri do të jeni të gatshëm për të ndërvepruar, në sajë të ndikimit të Venusit. Krahasuar me ditët e kaluara, ndiheni më mirë si me shëndet, edhe emocionalisht.

Virgjëresha

Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Kujdes duhet treguar me sferën ekonomike, por edhe me regjimin ushqimor, pasi mund të keni shqetësime.

Peshorja

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe situata në dashuri do të vijë duke u përmirësuar. Takimet e kësaj dite do të jenë mjaft të favorshme. Duhet të ruani qetësinë, pasi kjo periudhë nuk paraqitet aspak e lehtë.

Akrepi

Ju pret një ditë interesante, por kujdes duhet treguar me fjalët që do të thoni. Do të ketë tensione me të cilat do të përballeni, por rimëkëmbja nuk do të vonojë. Kush punon në grup, do të marrë diçka më shumë gjatë kësaj dite.

Shigjetari

Ndikimi i kundërt i Hënës do të sjellë disa debate më shumë. Kjo është një periudhë e rëndësishme, për gjithë ata që kanë një aktivitet të tyre. Bëni kujdes, që të mos bini pre e shpërqendrimeve të kota.

Bricjapi

Do të ketë dyshime në dashuri gjatë kësaj periudhe. Lodhja do të ndihet dhe do të ndjeni nevojën për tu sqaruar me një person. Po ashtu duket të bëni kujdes me regjimin ushqimor.

Ujori

Për të lindurit e kësaj shenje, kjo ditë kërkon reflektim. Të treguarit shumë të mirë, po krijon disa vështirësi në dashuri. Jeni të tensionuar dhe nervoz, ndaj bëni kujdes. Duhet ta menaxhoni mirë energjinë tuaj, në mënyrë që të mos e ktheni në inat. Sa i takon shëndetit, duhet kujdes

Peshqit

Në dashuri do të përballeni me momente nervozizmi. Eksperiencat e së kaluarës do të ndikojnë në lidhjet e reja. Nga ana tjetër do të keni më shumë energji dhe nuk do të ndiheni shumë të lodhur.