BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Lifestyle

Këto 2 shenja të horoskopit do të shpërblehen financiarisht

Këto 2 shenja të horoskopit do të shpërblehen financiarisht

Dashi

Shpërblimet financiare do të lidhen me punën, biznesin dhe statusin shoqëror. Të gijthë ata që i përkasin kësaj shenje mund të marrin një promovim, të mbyllin një marrëveshje të madhe ose të fillojnë një projekt që ata kanë ëndërruar gjithmonë.

Ata do të njihen në fushat e tyre të ekspertizës dhe do të fitojnë njohje shumë të merituar dhe të dëshiruar.

Festoni sepse do të jeni me të vërtetë me fat!

Akrepi

Në ditët e ardhshme, Akrepat do të marrin një lloj suksesi “të parashikuar”, do të paraqiten me një fat të madh financiar në një fushë specifike të jetës së tyre dhe do të duhet të punojnë shumë dhe të provojnë se meritojnë të bekohen.

Nëse e provojnë veten të denjë, ata do të kenë fat edhe më të mirë në të ardhmen dhe do të kenë mundësinë që kanë luftuar për ca kohë.