BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Lifestyle

Këto janë shenjat e horoskopit që mund t’ju lëndojnë më shumë

Këto janë shenjat e horoskopit që mund t’ju

Disa persona janë krejt të pandjeshëm, kur bëhet fjalë për t’i dhënë fund një lidhje edhe pse e duan ende personin me të cilin kanë qenë të lidhur. Po ashtu ata/ ato nuk  e kanë askpak problem që t’i thyejnë edhe zemrën partnerit të tyre, por edhe gjatë kohës që janë të lidhur ata dinë vetëm të lëndojnë.  Personat që e bëjnë këtë që u përkasin tre shenjave horoskopi.

Në vendin e parë renditen personat që i përkasin shenjës së Dashit. Këta persona kujdesen për veten e tyre dhe vetëm për nevojat e tyre. Ata  janë egoist dhe nuk u intereson aspak nëse partneri lëndohet.

Në vendin e dytë renditen ata persona që i përkasin shenjës së Virgjëreshës. Nëse nuk i shkoni nga pas kësaj shenje, harrojeni se do t’ju vijë ajo. Virgjëresha është një shenjë që jo vetëm ju thyen zemrën, por mund ‘t’u shkelë me këmbë’ vetëm për të qenë mbi jush.

Dhe në vendin e fundit renditen ata persona që i përkasin shenjës së Luanit. Ata nuk duan njeri-tjetër më shumë se veten dhe ky është problemi më i madh i kësaj shenje. Kjo gjë sjell dhe shumë probleme të tjera në lidhje. Mund të dashuroheni shumë lehtë me një luan, por kini kujdes pasi mund t’’ju thyhet zemra Luani është i pashpirt.