Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këto janë shprehjet që meshkujt nuk duan t’i dëgjojnë kurrë nën çarçafë

Postuar: 21/09/2018 - 22:38

Këto shprehje i çmendin fare meshkujt, dhe jo në kuptimin e mirë. I kanë thënë meshkujt realë ato çfarë nuk duan të dëgjojnë nën çarçafë, asnjëherë.

 “Kur do të mbarosh?”
 
 “E dëgjon djalin? Do shkosh ta kontrollosh?”
 
 “Ohh, jooo. Ishe shumë afër”
 
 “Po mendoja që muret e kuzhinës t’i lyenim me një krem, si thua?”
 
 “E ke pasur gjithmonë këtë nishan?”
 
“Le të mos flasim më për këtë”
 
“Dukem e shëndoshë?”
 
“Me thuaj që jam e bukur”
 
“Më duhet të shkoj në tualet”
 
“Mund ta bësh atë gjënë që më pëlqen?”
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/12/2018 - 23:11

 Në këtë artikull do zbuloni diçka më shumë rreth vetes përmes celularit, më saktë mënyrës se si e mbani dhe përdorni atë.

Postuar: 16/12/2018 - 22:49

 Përse të gjithë duan të punojnë tek Google.

Postuar: 16/12/2018 - 22:44

Viti 2019 është në prag, mësoni se çfarë ju ka rezervuar fati përmes leximit të yjeve.

Postuar: 16/12/2018 - 21:16

Një foto festive e një pirgu me dhurata po i bën njerëzit e internetit që të picërrojnë sytë.

Postuar: 16/12/2018 - 21:01

Tinder, aplikacioni më i famshëm i takimeve, publikoi se cilat janë preferencat, sa i përket aspe

Postuar: 16/12/2018 - 20:53

Nëse keni qenë ndonjëherë në palestër, me siguri keni parë disa persona që shkelin rregullat e mi

Postuar: 16/12/2018 - 17:54

 Dashi: Nëse partneri juaj është në shenjën e Dashit ai është i vendosur dhe dëshiron të jet