BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Lifestyle

Këto shenja i tërheqin paratë si me magnet, pasuria e tyre shkruhet në yje

Këto shenja i tërheqin paratë si me magnet, pasuria e tyre

Disa njerëz janë me fat kur bëhet fjalë për paratë. Astrologët besojnë se kjo ka të bëjë me shenjën e horoskopit. A jeni ju në këtë listë?

Këta persona e njohin biznesin. Ata janë punëtorë, i duan paratë dhe nuk e kanë të vështirë që t’i fitojnë ato. Akrepët kanë një intuitë shumë të zhvilluar ndaj kur bëhet fjalë për punën, ata besojnë vetëm te vetja.

Bricjapët mund të jenë mizorë dhe të ftohtë por kanë cilësi të mira në sferën e biznesit. Ata janë sistematikë dhe bëjnë një plan të detajuar edhe para se të hyjnë në ujërat e sipërmarrjes. Synimi i tyre janë paratë dhe dinë të shkojnë drejt tyre.

Kjo shenjë është e saktë dhe e detajuar. I transferon lehtësisht aftësitë e saj kur bëhet fjalë për financat. Luajnë sigurt, dhe nuk futen në biznese të rrezikshme. E vlerësojnë punën dhe energjinë që kanë shpenzuar për të arritur qëllimin ndaj kanë të njëjtin qëndrim ndaj parave.