BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Lifestyle

Këto shenja të zodiakut do të pasurohen në fund të vitit 2023: U vijnë para që nuk i prisnin

Këto shenja të zodiakut do të pasurohen në fund të

Ja cilat janë shenjat që do pasurohen deri në fund të vitit 2023:


Dashi do të përjetojë zgjerim të financave deri në fund të vitit, veçanërisht nëse fokusohet në anët e tyre krijuese. Guximi dhe besimi i tyre mund t'i çojë ata në sfera të paeksploruara biznesi. Horoskopi ju këshillon të mos dyshoni në vendimet tuaja, ky është viti kur gjithçka ju shkon mirë!

Personat e lindur nën shenjën e Demit njihen për këmbënguljen e tyre! Kjo do të shpërblehet shumë herë gjatë këtij viti! Suksesi i madh financiar po vjen dhe shumë Dem do të duan të investojnë në pasuri të paluajtshme ose të fillojnë biznesin e tyre. Kjo do të jetë rruga e tyre drejt pasurisë.

Gaforret njihen për instinktin dhe intuitën e tyre dhe yjet thonë se gjithçka që duhet të bëjnë është t'i ndjekin. Nëse fokusoheni në planifikimin financiar dhe investimin në biznese të sigurta, mund të merrni pëfitime të shkëlqyera. Mos lejoni që të tjerët të ndikojnë tek ju, por hapni me guxim drejt qëllimit.

Luanët njihen për ambicien dhe dëshirën e tyre për të pasur sukses. Astrologët thonë se të gjithë ata që fokusohen në një qëllim do të kenë sukses. Nëse jeni të shpërndarë në anë të ndryshme, asgjë nuk do të jetë aq e mirë sa për t'ju sjellë një fitim të madh financiar. Qëndroni në një rrugë dhe suksesi është i juaji!