BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Lifestyle

Këto tre shenja të horoskopit të përgatiten për supriza, ditët e ardhshme vijnë me ndryshime befasuese

Këto tre shenja të horoskopit të përgatiten për

Këtë javë me Mërkurin që kalon në Ujor do të kemi mundësinë të reflektojmë, por edhe të pranojmë gjërat që tashmë i dime, veçanërisht kur bëhet fjalë për dashurinë dhe marrëdhëniet ndërpersonale.

Në raste të tilla është e vështirë të vendosim logjikë dhe të pranojmë se diçka duhet të ndalet ose të ndryshojë, edhe nëse jemi lënduar thellë.

Ditët e ardhshme janë ideale për të kuptuar dhe vendosur se ka ardhur koha për të marrë fund.Shenjat e mëposhtme janë ato që do të ndërmarrin këtë hap nga data 6 deri më 12 shkurt:

Gaforrja

Sektori i karrierës është i favorizuar këtë javë. Nëse, në fakt, ruani një profil të ulët dhe ruani gjakftohtësinë tuaj në momente të caktuara, gjërat do të shkojnë shumë më mirë për ju. E njëjta gjë nuk është e vërtetë në romancën tuaj, ose të paktën nuk duket se është e vërtetë për momentin. Ndryshimet që keni bërë së fundmi ju kanë lejuar të zhvilloni një vetvete të re, të jeni në gjendje të vendosni kufij dhe të mendoni pak më shumë për veten tuaj. Shpesh nevojat e të tjerëve dalin përpara tuajave, duke ju lënë pas si në aspektin personal ashtu edhe në atë romantik. Ka ardhur koha që kjo të ndryshojë. Tani, ju jeni në kërkim të ekuilibrit, që do të thotë se edhe marrëdhënia me partnerin po ndryshon. Disa marrëdhënie do arrijnë të piqen dhe të ecin përpara dhe disa jo.

Virgjëresha

Afërdita nga shenja e Peshqve ju jep aftësinë për të forcuar dhe përmirësuar jetën tuaj personale. Në të njëjtën kohë, së bashku me Uranin në Dem, ju ndihmon të sqaroni se çfarë po ju pengon në jetën tuaj. Nëse ende mendoni se mund t’i ndihmoni të dashurit tuaj duke vazhduar t’i doni ata në mënyrën tuaj “mbytëse”, atëherë mendoni përsëri. Kujdes nga njerëzit që marrin më shumë se sa japin dhe përgatituni për zbulime që nuk do të mund t’i injoroni. Ndryshimi është përpara dhe më në fund jeni gati për të.

Peshqit

Me Merkurin tek Ujori, zakonisht favorizohen sekretet dhe lëvizjet subkoshiente. Megjithatë, në rastin tuaj, ju keni nevojë të flisni për gjithçka. Ajo që dikur ju dukej e pasigurt dhe e turbullt do të bëhet e qartë njëherë e përgjithmonë para jush. Nëse është një lidhje dashurie, ju tashmë e dini se ajo ka mbaruar shumë kohë më parë, sepse e vërteta nuk ju është zbuluar kur duhet të ishte. Është e qartë dhe gjithçka që duhet të bëni është ta pranoni atë.