BREAKING NEWS

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen ‘diagnozën’ e krizës brenda PD-së dhe bën deklaratën e fortë

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen
x
BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x

Lifestyle

'Kini durim! Ndryshimet pozitive po vijnë në...', horoskopi tregon çfarë iu pret ditën e sotme

'Kini durim! Ndryshimet pozitive po vijnë në...', horoskopi

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Ditë me fat për zemrën për sa kohë që nuk mbylleni në shtëpi! Në punë, mos i nënvlerësoni njohuritë dhe risitë, ato mund të jenë veçanërisht të dobishme!

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Kjo ditë nis me pak polemika, përpiquni të mos krijoni diskutime të kota. Në punë, për më tepër, ka çështje të vogla ekonomike për t’u zgjidhur.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Ndryshimet pozitive po vijnë në dashuri, bëhuni gati. Në punë, kultivoni kontakte, ato mund të sjellin bashkëpunime interesante.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri, ndjenjat janë pak si të bllokuara, nëse keni diçka për t’i thënë partnerit tuaj, bëjeni deri të hënën (e martë 10). Ndërkohë në punë jeni disi të pakënaqur, do të dëshironit më shumë mbështetje.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në dashuri përpiquni të jeni të qetë edhe nëse duhet të përballeni me përgjegjësi të reja. Në punë, nga ana tjetër, Jupiteri i favorshëm ofron lajme nga e hëna, e martë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Favorizoni ndjenjat të hënën, planifikoni diçka me të dashurin/ën tuaj! Në punë, nëse ka vështirësi, ato do të zgjidhen së shpejti.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Hëna e favorshme jep emocione të mira, përpiquni të mos jeni shumë kritikë. Në punë, nga ana tjetër, duhet maturi për çështjet ekonomike.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Në dashuri, kushtojini vëmendje shumë fjalëve të hënën, para se të thoni diçka, numëroni deri në 10! Në punë, nga ana tjetër, favorizoni nismat e reja, por kushtojini vëmendje shpenzimeve!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Kohë e mirë për çiftet, Jupiteri duket i favorshëm dhe ndihmon projekte të reja. Në punë nga ana tjetër favorizohen profesionistët e lirë, lajmet e mira janë në rrugë e sipër.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri, nëse ka pasur tensione, tani mund të gjeni çelësin e problemit. Në punë, megjithatë, mos bëni hapa false, por përpiquni të mendoni me kujdes për të gjitha propozimet që vijnë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri,favorizohen të hënën njohjet e reja, tregoni se dini të viheni në dispozicion. Nga ana tjetër në punë duhet të ruani qetësinë, nuk është koha për polemika.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri, Hëna në kah të kundërt krijon një shqetësim të hënën. Në punë, nga ana tjetër, zgjidhjet vijnë, por duhet të keni durim.