BREAKING NEWS

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të ardhmen e “frikshme”

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x

Lifestyle

Kini kujdes! Branko jep lajme të mira për këto shenja të horoskopit, ja cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së diel

Kini kujdes! Branko jep lajme të mira për këto shenja të

Horoskopi Branko Dashi: Këtë të diel 15 keni një energji të mirë, shfrytëzoni rastin për të organizuar diçka të bukur me partnerin/en tuaj!

Horoskopi Branko Demi: Fati është në anën tuaj, nëse disa situata janë në rrugë e sipër ato do të lulëzojnë së shpejti. Zgjidhjet vijnë së shpejti dhe në aspektin e punës.

Horoskopi Branko Binjakët: Një vendosmëri e madhe karakterizon personin tuaj këtë të diel! Nga ana tjetër mund ta gjeni veten duke bërë mijëra gjëra, jini të kujdesshëm dhe mos u lodhni shumë.

Horoskopi i Gaforres Branko: Këtë ditë të fundit të javës ka pakënaqësi në lidhje me çështjet familjare që ju shqetësojnë prej disa kohësh. Rikuperim nga orët e mbrëmjes e në vazhdim.

Horoskopi Branko Luani: Kohët artë për dashurinë, nëse doni të legalizoni një martesë, kjo është koha e duhur për ta bërë këtë, ndërsa nëse jeni single, thjeshtë shikoni përreth jush!

Horoskopi i Virgjëreshës Branko: Mos lejoni që ndonjë fatkeqësi të dëmtojë qetësinë tuaj! Përfitoni nga kjo ditë për të kultivuar disa hobi.

Horoskopi i Peshores Branko: Sot ju jeni protagonist, të tjerët do të vlerësojnë sharmin tuaj dhe do të tërhiqen nga prezenca juaj!

Horoskopi i Brankos, Akrepi: Favorizoni intuitat këtë të diel, nëse jeni të interesuar për një person mos hezitoni të ecni përpara.

Horoskopi Branko Shigjetari: Dita e diel nis mbarë, nëse duhet të bëni propozime, vlerësoni mirë të gjitha aspektet dhe mos merrni vendime të nxituara.

Horoskopi Branko Bricjapi: Lëreni mënjanë racionalitetin dhe angazhohuni në ndonjë aktivitet të këndshëm, edhe ju duhet ta kyçni ndonjëherë çelësin e punës.

Horoskopi i Ujorit Branko: Si gjithmonë, krijimtaria do t’ju japë një avantazh, favorizoni bashkëpunimet. Projektet që kanë nisur, tani janë premtuese.

Horoskopi i Peshqve Branko: Jeni mjaft të pavendosur, ndoshta keni shumë gjëra për të menduar dhe kjo ju huton. Analizoni me radhë, një e nga një gjërat dhe vetëm kështu do t’ia dilni.