BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Lifestyle

Kini kujdes/ Fati nuk do të jetë aspak në anën e këtyre 2 shenjave të horoskopit gjatë muajit gusht, surprizat e papritura me të cilat do të përballeni

Kini kujdes/ Fati nuk do të jetë aspak në anën e këtyre

Muaji gusht nuk do të jetë shumë miqësor për disa nga shenjat e zodiakut . Këto janë shenjat, të cilat gjithë muajin do të merren me probleme, do t’u sjellë konflikte në punë dhe probleme serioze financiare, të cilat nuk do të mund t’i zgjidhin lehtë.

Ja për cilat shenja të horoskopit bëhet fjalë:

Binjakët

Keni gjasa që në gusht të jeni të mashtruar. Aq më shumë, njerëzit më të afërt, ndaj të cilëve keni besim mund të provojnë t’ju mashtrojnë. Disa Binjakë do të jenë viktimë manipulimi. Astrologët ju sugjerojnë të jeni shumë të kujdesshëm ndaj të tjerëve, posaçërisht ndaj kolegëve dhe kushtoni kujdes fjalëve që i thoni.

Mund ta lëndoni dikë, gjë që mund të çojë në konflikt apo edhe të prishni marrëdhënien. Kujdesuni për gjërat, ekziston rreziku për të humbur një shumë parash. Punoni për të bërë kompromise në mënyrë që të mos humbni atë që vlerësoni më shumë në jetë.

Peshorja

Jeni në rrezik që të merrni një vendim të fatal, i cili do të hedhë hije në gjithë jetën tuaj të ardhshme. Kjo mund të shkaktojë probleme të shumta madje edhe ndonjë një krizë financiare. Astrologët ju paralajmërojnë të jenë të kujdesshëm me emocionet. Kontrolloni dhe mos u zbuloni para të gjithëve, posaçërisht në punë, sepse ndokush do të mund t’i keqpërdorë.

Gjatë muajit gusht, çdo hap impulsiv mund të lërë njollë në karrierën tuaj, bëni kujdes. Në fund të muajit ka shumë gjasa që të mbeteni pa para si pasojë e një ngjarjeje të papritur që do ju kthejë përmbys gjithë jetën. Astrologët këshillojnë të mos hyni në borxhe, por të rishikoni shpenzimet dhe zakonet tuaja dhe të filloni të lini mënjanë paratë.