BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Lifestyle

Kini kujdes! Këto janë tre shenjat që do të kenë një Tetor të vështirë

Kini kujdes! Këto janë tre shenjat që do të kenë

Tetori do të jetë një muaj i vështirë për 3 shenjat e mëposhtme por mos u shqetësoni. Ata janë të qëndrueshme dhe do të mbijetojnë.

Dashi

Marrëdhënia mes jush dhe partnerit ka ndryshuar prandaj është koha për të kuptuar se çfarë nuk po shkon mirë. Gjërat ndoshta mund të shkojnë në ekstrem rreth Hënës së plotë më 20 Tetor, kur ndjenjat tuaja të vërteta të shfaqen.

Virgjëresha

Mund të ndjeni se ky muaj ka një fillim të vështirë. Kjo lidhet me stabilitetin, vetëvlerësimin dhe natyrisht të ardhurat tuaja. Ndiheni sikur nuk po shkelni aty ku dëshironi, duke bërë që të rishikoni perspektivën tuaj për atë që keni nevojë.

Peshqit

Jeni një shenjë emocionale dhe jeni të mësuar me trishtimin. Konfliktet që mendoni se kishin përfunduar do të rikthehen përsëri. Mund të jenë çështje të intimitetit por mund të keni të bëni dhe me vështirësi të tjera.