BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Lifestyle

“Kishte vizë false”, pasagjeri refuzoi të deportohej, policët bënë gjestin që nuk mendohej

“Kishte vizë false”, pasagjeri refuzoi të deportohej,

Një biznesmen nga Kameruni u mbështoll nga koka te këmbë me qese me flluska dhe u fut në një aeroplan nga policia turke, për t'u deportuar, pasi dyshohej se kishte një vizë false.

Pamjet tronditëse të shpërndara në “Twitter” tregojnë Emmanuel Chedjou, 47 vjeç, duke bërtitur dhe duke luftuar, ndërsa i gjithë trupi i tij është mbështjellë me plastikë.

Në video, Chedjou mund të dëgjohet duke thënë në frëngjisht: “Ata po përpiqen të më vrasin”.

Ai u la i lirë pasi udhëtarët e tjerë panë se çfarë po ndodhte dhe kërkuan që t’i hiqej qesja mbështjellëse.