BREAKING NEWS

Vuçiç bëhet gati për luftë, nis armatimi i Serbisë, ja sinjalet që po jep presidentit serb se mund të plasë një konflikt i armatosur në Ballkan

Vuçiç bëhet gati për luftë, nis armatimi i
x
BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x

Lifestyle

Kjo do të jetë një ditë emocionuese për..., mësoni çfarë parashikon horoskopi i yjeve sot

Kjo do të jetë një ditë emocionuese për..., mësoni

DASHI

Disa investime që keni bërë do t’ju sjellin fitime financiare. Jeta juaj në çift do të lulëzojë. Kjo do të jetë një ditë shumë aktive në jetën tuaj shoqërore, njerëzit do të kërkojnë këshilla nga ju dhe do të pajtohen pothuajse me gjithçka që thoni.

DEMI
Një zhvillim i rëndësishëm në jetën tuaj profesionale, do të sjellë gëzim për ju dhe familjen tuaj. Shmangni detyrimin e të tjerëve për të bërë gjëra që ju nuk do t’i bënit vetë. Duhet të shmangin njerëzit që kërkojnë ndihmë financiare.

BINJAKET
Do të keni një diskutim për çështjet e parave me partnerin tuaj. Mund të keni kaluar një fazë të vështirë në martesën tuaj kohët e fundit, por sot do të ketë një pushim. Puna juaj do te vlerësohet nga eprorët.

GAFORRJA
Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punën tuaj, pasi shëndeti juaj nuk do jetë i mirë. Investimet e bëra sot do të rrisin sigurinë tuaj financiare. Ndjenja juaj e zhgënjimit mund t’ju bëjë të grindeni me partnerin tuaj, pa ndonjë arsye.

LUANI
Sot mund të përballeni me çështje të lidhura me paratë dhe do të kërkoni këshilla financiare. Kjo do të jetë një ditë emocionuese për romancën. Mund të ketë promovime ose përfitime në punë.

VIRGJERESHA

Njerëzit e kësaj shenje që kanë interesa biznesi jashtë shtetit ka të ngjarë të përfitojnë financiarisht sot. Mbani shoqëri me njerëz të ditur dhe mësoni nga përvojat e tyre. Partneri juaj dëshiron vetëm të kalojë pak kohë me ju, por ju nuk do jeni në gjendje të përmbushni dëshirën e tij.

PESHORJA
Sot do të kuptoni që dashuria pushton gjithçka. Pas një faze të vështirë, dita do t’ju befasojë me diçka të bukur në punë. Do të preferoni të kaloni më shumë kohë vetëm, sesa me njerëzit e tjerë.

AKREPI
Bëni diçka që do t’ju ndihmojë t’i afroheni qëllimeve tuaja. Do të përdorni talentet tuaja të fshehura, për të shfrytëzuar sa më mirë ditën. Disa përfitime financiare pritet të vijnë gjatë ditës.

SHIGJETARI
Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit dhe tensionit sot. Një marrëveshje e re financiare do të finalizohet dhe do të sjellë para. Fillimi i ditës mund të jetë paksa i lodhshëm, por me kalimin e orëve do të ndiheni më energjikë.

BRICJAPI
Kjo do të jetë një ditë shumë e mirë nga pikëpamja shëndetësore. Gjendja juaj shpirtërore do t’ju mbajë në një humor pozitiv gjatë ditës. Çdo shqetësim financiar do të zgjidhet nëpërmjet ndihmës së dhënë nga një person.

UJORI
Disa mosmarrëveshje financiare do të zgjidhen, gjë që do të sjellë përfitime. Një pakënaqësi që keni, do të shqetësojë partnerin tuaj. Një detyrë e paparashikuar dhe e rëndësishme mund t’ju prishë planet.

PESHQIT
Kjo do të jetë një ditë emocionuese për çiftet ,planifikoni diçka të veçantë. Disa probleme do të marrin zgjidhje. Në lidhje me anën financiare do të bëni disa shpenzime për të tjerët.