BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Lifestyle

Kjo është fjalia që përshkruan më mirë shenjën tuaj të horoskopit

Kjo është fjalia që përshkruan më mirë

Astrologët përdorën një fjali për të përshkruar prioritetet e secilës shenjë, si dhe pikëpamjet e tyre për veten dhe botën.

Zbuloni se cila fjali përshkruan shenjën tuaj.

Dashi

Unë bërtas me zë të lartë, por askush nuk më dëgjon.

Demi

Nuk kam pse t’i kërkoj falje askujt.

Binjakët

Nuk jam vetëm, por ndihem i vetmuar.

Gaforrja

Kur u mbajtëm për dore…

Luani

Askush nuk e di se kush jam në të vërtetë.

Virgjëresha

Më thuaj pse ndihem i vetmuar.

Peshorja

Unë pretendoj të jem dikush që nuk jam.

Akrepi

Më intereson shumë për gjithçka.

Shigjetari

Dua të mos pendohem për mundësitë e humbura.

Bricjapi

Unë nuk lejoj që bota të shembet.

Ujori

Më trego arsyen e vërtetë të ekzistencës.

Peshqit

Ndjej gjithçka, është shumë e vështirë për mua.