BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x
BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x

Lifestyle

"Kjo është një kohë e fuqishme për..."/ Sot nis Viti i Ri Astrologjik, si do të ndikojë kjo tek të gjitha shenjat e zodiakut

"Kjo është një kohë e fuqishme për..."/ Sot

21 Marsi 2023 shënon ekuinoksin pranveror dhe Vitin e Ri Astrologjik.

Kjo është një kohë e fuqishme për fillimet dhe idetë e reja. Ja si do të ndikojë tek të gjitha shenjat e zodiakut:

Dashi

Zhvillime emocionuese mund të ndodhin në karrierën tuaj. Dielli hyn në shenjën tuaj të zodiakut dhe mund t’ju gjejë me energji të mirë. Vetëbesimi dhe krijimtaria juaj do të rriten.

Demi

Lidhjet intriguese sociale mund të krijohen. Dielli hyn në Dash dhe jeta juaj shoqërore mund të jetë shumë aktive. Sezoni i Dashit ju thërret gjithashtu të merrni pushimi dhe kohë cilësore vetëm.

Binjakët

Njerëzit mund të jenë të etur për të investuar në punën tuaj. Dielli hyn në Dash duke aktivizuar sektorin e grafikut tuaj që rregullon jetën tuaj shoqërore. Mund të takoni miq të rinj ose të eksploroni hobi të reja gjatë ditëve të ardhshme.

Gaforrja

Lidhjet e fuqishme shoqërore mund të krijohen. Mund të zhvillohet një diskutim kuptimplotë me një partner. Dielli hyn në Dash duke ndriçuar sektorin e grafikut tuaj që rregullon karrierën tuaj dhe duke e bërë këtë një kohë emocionuese për ju.

Luani

Kohë transformuese për ju. Mund të sjellë ftesa emocionuese për të udhëtuar. Mund të shfaqen mundësi të reja dhe ju po i shpërndani idetë tuaja në botë.

Virgjëresha

Do krijoni disa lidhje të thella, transformuese. Mund të takoni dikë intrigues ose të lidheni me një partner në një mënyrë të thellë. Dielli hyn në Dash duke ju gjetur gjithashtu të fokusuar te financat, ndoshta duke organizuar faturat tuaja.

Peshorja

Do mund të lini të kaluarën pas. Mund të krijohen marrëdhënie të reja emocionuese dhe lidhjet e krijuara mund të thellohen.

Akrepi

Do keni një diskutim të thellë dhe intensiv me dikë. Dielli hyn në Dash ndoshta duke ju gjetur duke riorganizuar orarin tuaj. Një projekt i ri mund të fillojë.

Shigjetari

Ju mund të bëni një lëvizje të fuqishme që ndikon në pasurinë dhe ndjenjën tuaj të sigurisë. Keni diçka për të zbuluar. Romanca mund të jetë në ajër.

Bricjapi

Do bëni disa kërkime të rëndësishme. Sekretet mund të zbulohen. Dielli hyn në Dash gjë që mund të sjellë fokusin në shtëpinë tuaj dhe jetën familjare. Ju mund të lidheni me të kaluarën tuaj në një farë mënyre domethënëse, ose të eksploroni spiritualitetin tuaj.

Ujori

Ju mund të jeni në kontakt me intuitën tuaj në një farë mënyre të jashtëzakonshme. Dielli hyn në Dash duke aktivizuar sektorin e komunikimit të grafikut tuaj dhe ndoshta duke sjellë informacione intriguese.

Peshqit

Mund të hyni në një rreth të fuqishëm shoqëror. Dielli hyn në Dash dhe ndriçon sektorin financiar të grafikut tuaj, duke e bërë këtë një kohë emocionuese të vitit për të rritur pasurinë, rehatinë dhe ndjenjën tuaj të sigurisë.