BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Lifestyle

Kjo është një kohë e mirë për.../ Horoskopi rezervon surpriza për ju, mësoni për çfarë bëhet fjalë

Kjo është një kohë e mirë për.../ Horoskopi

Dashi

Keni projekte të rëndësishme me të cilat punoni prej disa kohësh. Shumicën e kohës, këto projekte vendosen në plan të dytë. Tani është koha për t’i zhvendosur këto projekte përpara dhe në qendër. Me ta do të bëni përparim të mrekullueshëm sot.

Demi
Lidhuni në të njëjtën gjatësi vale me njerëzit në vend që të luftoni kundër tyre. Bëjeni këtë duke përqafuar dhuntitë tuaja natyrore të të qeshurit dhe shpirtit të mirë. Sharmi dhe entuziazmi juaj janë ngjitës. Këto cilësi janë mjetet më të mira që keni.

Binjaket
Fërkimi mes jush dhe njerëzve përreth jush mund të ndodhë sot. Lehtësoni këtë tension duke lënë anën tuaj të ndjeshme dhe të dhembshur të shkëlqejë. Për më tepër, nëse ndiheni sikur jeni lënduar në një farë mënyre, flisni. Të tjerët do të jenë në anën tuaj.

Gaforrja
Përmes internetit do ju vijë sot një ofertë mjaft joshëse. Duke marrë parasysh gjendjen shpirtërore në të cilën ndodheni, do të bindeni lehtësisht për përfitimet që premton kjo ofertë. Me pak fjalë, mund të mashtroheni lehtë. Bej kujdes.

Luani
Vendosni shumë pika në axhendën tuaj sot. Ju keni aftësinë t’i përtypni të gjitha! Do të zbuloni se njerëzit e tjerë po bashkëpunojnë bukur me planet tuaja. Ju jeni të rrethuar nga një mbështetje e jashtëzakonshme.

Virgjeresha
Ju mund të jeni të irrituar nga mungesa e energjisë e kombinuar me konfuzionin mendor. Mos u shqetësoni. Në vend të kësaj, përqafoni dhuratat që vijnë kur bëni një pushim, lëreni mendjen tuaj të qetësohet dhe dëgjoni instinktet tuaja. Ngadalësoni dhe suksesi do të vijë natyrshëm.

Peshorja
Sot do të zbuloni se shpërqendroheni shumë lehtë. Duket se puna e të gjithëve është më e rëndësishme se e jotja. Thashethemet rreth vendit tuaj të punës do të jenë të shumta. Mundohuni të mos shtoni komentet tuaja gjykuese. Qëndroni me këmbë në tokë.

Akrepi
Ju ndjeni se jeni të destinuar për një qëllim më të lartë. Mos e shpërfill këtë zë brenda që këmbëngul se je i lindur për sukses. Ushqeni këtë ide dhe kultivoni në mënyrë aktive këto qëllime të rëndësishme në vend që t’i lini të humbasin në jetën e përditshme.

Shigjetari
Hidhuni në bordin e mundësive të reja që vijnë drejt jush. Ju jeni në linjë të përkryer me energjinë kozmike të ditës. Besoni në veten tuaj dhe aftësitë tuaja të mrekullueshme krijuese. Lëreni veten të shkëlqejë dhe shpërblimet do të vijnë tek ju.

Bricjapi
Nëse dikush ju jep një projekt kreativ për ta trajtuar sot, mos qeshni në fytyrën e tij ose të saj duke deklaruar se nuk jeni në gjendje ta përballoni një gjë të tillë. Ju keni shumë më tepër talent krijues nga sa e kuptoni dhe sot është dita për ta lënë këtë talent të shkëlqejë.

Ujori
Puna me grupe njerëzish me të njëjtin mendim do t’ju sjellë sukses të madh sot. Një përpjekje bashkëpunuese do të japë rezultate fantastike ndaj mos kini frikë të bashkoni duart. Njerëzit rreth jush do të jenë jashtëzakonisht mbështetës për qëllimet tuaja personale.

Peshqit
Kjo është një kohë e mirë për të lënë emocionet tuaja të udhëheqin. Instinktet tuaja janë të forta, ndaj dëgjoni ato. Pavendosmëria do të jetë armiku juaj më i madh, por mund të kapërcehet me ndihmën e aleatit tuaj më të fortë: intuitës.