BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

Kjo javë do të jetë e vështirë dhe sfiduese për këto tre shenja horoskopi

Kjo javë do të jetë e vështirë dhe sfiduese për

Kjo javë është një sfidë për ata që duhet të kuptojnë jetën dhe çfarë duam prej saj. Ne do të testohemi dhe ndërkohë që mund të kemi frikë nga ideja që duhet të durojmë diçka që na sfidon, dalja nga zona jonë e rehatisë është shpesh një gjë pozitive.

Nga data 25 shtator deri më 1 tetor lindin sfida dhe konflikte të rëndësishme në dashuri dhe biznes.

Për tre shenja, jeta personale do të ndikojë në jetën profesionale dhe gjërat do të vështirësohen. Mund të ketë disa trazira personale, të tilla si ndarje, dhe këto veprime mund të ndikojnë në aftësinë e tyre për t’u fokusuar dhe për të punuar pa u shpërqendruar.

Demi

Kjo javë ju bën të rishikoni synimet tuaja, pasi gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç keni dashur dhe duhet të bëni diçka për këtë, menjëherë. Ju nuk jeni nga ata që ankoheni gjatë gjithë kohës, por Hëna përballë Venusit duket se i shton mjaft dramë jetës suaj romantike.


Ju mund të mendoni se gjithçka po shkon mirë, por partneri juaj ka një mendim tjetër. Gjithashtu, ndryshimet në mentalitet mund të shfaqen dhe ju mund të filloni të kuptoni se ndërsa ndiheni aktiv dhe në gjendje të shfrytëzoni çdo mundësi, partneri juaj po ju pengon.

Luani

Ajo që fillon si një javë mjaft e mirë kthehet shpejt në një situatë kërkuese personale. Jeta juaj romantike kërkon papritur më shumë nga koha juaj. Këto ditë do të zbuloni se, për disa arsye, partneri juaj ndihet i lënë pas dore, kështu që do të dëshirojë më shumë vëmendje, dhe kjo është pikërisht ajo që keni llogaritur që të mos ndodhë, pasi keni shumë plane “të tjera” në mendjen tuaj. Sjellja e partnerit ju acaron dhe në fund do të ketë zënka për arsye të pakuptimta.

Peshorja

Hëna e Plotë tek Dashi këtë javë ju jep besimin se ëndrrat tuaja janë gati të realizohen. Pra, duke qenë se po e filloni javën me një notë pozitive, do të ndiheni të rraskapitur nga ideja se njerëzit në jetën tuaj – veçanërisht në punë janë kaq negativë. A nuk mund të jetë dikush i lumtur qoftë edhe për pak kohë? Në punë ju ndiheni sikur po ju mbarojnë energjitë. Ajo që ju zemëron më shumë është se energjia negative e të tjerëve ndikon shumë në energjinë tuaj pozitive, e cila bëhet më e fortë, falë Hënës në Dashi. Kështu do të bëni më të mirën për të kapërcyer gjithçka, por “forcat e natyrës” që ju rrethojnë do të testojnë vazhdimisht durimin tuaj.