BREAKING NEWS

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas shpalljes non grata të Berishës: U vendos të kishim një qëndrim të përbashkët

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej në burg nëse nuk i bindej këtij ultimatumi! Ja pse për disa kohë nuk mund të shkonte dot në SHBA

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej
x
BREAKING NEWS

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me regjinë: Më çmendët

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me
x
BREAKING NEWS

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta dëgjoni shumë shpejt...

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë dakord për ‘Ballkanin e Hapur”? Ja çfarë thotë kryeministri Rama: Politika nuk është spektakël si Big Brother që të zihen njerëzit për brava

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë
x
BREAKING NEWS

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se çfarë do të ndodhë të dielën

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike? Escobar: Biden dhe Blinken kanë qenë të qartë

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike?
x

Lifestyle

Kjo shenjë do të marrë një lajm të shkëlqyer. Kujdes me paratë! Ja çfarë parashikojnë yjet për datën 24 Nëntor

Kjo shenjë do të marrë një lajm të shkëlqyer.

Parashikimi i yjeve nga Paolo Fox, për ditën e mërkurë 24 Nëntor.

Dashi: Lajm i shkëlqyer, një forcë e re do të vijë në dashuri. Pritet një pajisje shtesë edhe në punë, mos u dorëzo!

Demi: Kujdes në dashuri, pasdite pritet të jeni pjesë e një vorbulle thashethemesh. Në punë bëni kujdes në 48 orët e ardhshme.

Binjakët: Qetësohuni! Nga sot Mërkuri mund t’ju bëjë nervoz nga pikëpamja e dashurisë. Edhe në punë, nëse duhet të thoni diçka, bëjeni me qetësi.

Gaforrja: Nëse keni diskutuar në çift kohët e fundit, sot është koha e duhur për t’u sqaruar. Jini të durueshëm në punë: problemet nuk zgjidhen në pak orë.

Luani: Hëna do të hyjë në shenjën tuaj të zodiakut, kjo mund të rikthejë pasionin. Në ndonjëherë ju humbisni durimin për shkak të gjërave të parëndësishme. Nuk ka nevojë të bëni zgjedhje të këqija apo të nervozoheni për situata të vogla.

Virgjëresha: Dashuria pritet të përmirësohet gjatë fundjavës. Takime të mundshme speciale midis të shtunës dhe të dielës. Në punë gjendja është përgjithësisht e mirë, probleme vetëm me paratë. Mërkuri ka nisur një tranzit të vështirë.

Peshorja: Në dashuri, pjesa e parë e ditës do të jetë e ndrydhur, por më pas do të rikuperoheni. Në punë mbani nën kontroll shpenzimet dhe shmangni debatet.

Akrepi: Mos u dekurajoni nëse mëngjesi nuk do të shkojë mirë në dashuri, pasditja do të jetë më e mirë dhe mbrëmja edhe më shumë. Në punë duhet t’i kushtoni vëmendje parave, ndryshime në pamje ka edhe për ata që punojnë në kontakt me njerëzit.

Shigjetari: Situata astrologjike është e mirë nga pikëpamja e dashurisë. Nesër një takim i favorshëm mes Diellit dhe Hënës. Në punë duhet të diskutoni për një projekt brenda pak ditësh.

Bricjapi: Lajm i mirë në dashuri! Hëna nuk është më përballë, kjo është një periudhë rikuperimi. Pasdite pritet një gjendje e mirë energjie. Në punë ju pëlqen të drejtoni, por dijeni se kjo vjen me përgjegjësi.

Ujori: Dita nis mbarë në dashuri, pak kënaqësi do të vijë në pjesën e dytë. Në punë, ju punoni më mirë vetëm, por keni nevojë për këshillat e të tjerëve.

Peshqit: Mëngjesi është më i mirë se pasditja për sa i përket dashurisë. Çdokush që është beqar duhet të kërkojë takime të reja. Në punë nuk mungojnë mundësitë për të pohuar veten.