BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Lifestyle

Kjo shenjë e Horoskopit është e aftë të ketë një marrëdhënie paralele dhe të mos kuptohet

Kjo shenjë e Horoskopit është e aftë të ketë

Nuk është e lehtë për dikë që të ketë një marrëdhënie paralele, as sigurisht të mirë, por kjo ndodh shumë herë. Ka shumë arsye, por e vetmja gjë që është e sigurt është se kushdo që zgjedh është përgjegjës për veprimet e tij. Një shenjë që mund të ketë më lehtë një marrëdhënie paralele është Akrepi. Nëse ai nuk është i kënaqur romantikisht me marrëdhënien tashmë ekzistuese, atëherë ai është në kërkim të një aventurë të re.

Akrepi është një autoritet në ruajtjen e fshehtësisë dhe shumë lehtë nuk mund t’ju bëjë të dyshoni për sfondin e jetës së tij. Por do ta dini vetëm nëse e “kapni” në flagrancë, apo nëse bëni diçka të ngjashme, e cila më pas do t’ju zbulojë veprimet e tij për t’ju hakmarrë. Në fund të fundit, hakmarrja është e njohur dhe është një nga karakteristikat e tij kryesore.

Akrepi mund të dëshirojë ekskluzivitet, por duan edhe të paligjshmen, të ndaluarën dhe të kenë vëmendjen absolute nga kudo. Koha që do të mbajë lidhjen paralele nuk është e gjatë, pasi përbrenda ndjen edhe keqardhje. Ai e sheh këtë marrëdhënie të dytë si një mundësi për rinovim.