BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Kjo shenjë mund të ketë zhvillime të reja interesante në punë, ja çfarë thotë horoskopi për secilin prej jush

Kjo shenjë mund të ketë zhvillime të reja interesante

Dashi: Ditën e sotme do të ndiheni shumë mirë pasi do të lindë një histori dashurie. Në punë bëhuni gati për propozimet tuaja.

Demi: Sot nuk jeni në humor dhe do të ketë tensione në çift. Ndërsa në punë keni përshtypjen se bëni shumë dhe paguheni më pak.

Binjakët: Ju keni shumë lumturi në historinë tuaj të dashurisë, por sot do të keni dyshime. Puna nuk është e lehtë për t’u menaxhuar: merrni këshilla, veçanërisht nëse bëhet fjalë për një punë të re.

Gaforrja: Të bindësh dikë se je personi i duhur varet nga ju, por nëse ju pëlqen, përpiquni ta fitoni atë. Në punë do të zgjidhen problemet e vjetra, por nëse jeni në shoqëri mund të mendoni të filloni nga e para.

Luani:  Sot është një ditë takimesh premtuese. Një zgjedhje e rëndësishme do të vijë në punë deri në fund të muajit.

Virgjeresha: Kujdes në dashuri, mund të përjetoni një krizë ose të mos arrini të kaloni kohë me ata që doni. Në punë ata që janë të punësuar duan të largohen sa më parë.

Peshorja: Ndoshta mosmarrëveshjet që i keni kaluar njëherë në cift janë rikthyer. Në punë duket se gjithçka është rrëmujë, sot keni pak dëshirë.

Akrepi: Sot do të jeni gati për të nisur një lidhje të re. Kini vëmendje në punë, veçanërisht nëse keni marrëdhënie me Demin dhe Ujorin.

Shigjetari: Mos mendoni për të shkuarën dhe mos u pendoni. Dërgoni CV-të tuaja sot, ka mundësi të mira për ata që janë në fillimet e tyre.

Bricjapi: Do të keni sukses të madh takime të reja dashurie. Edhe në punë pritet të realizoni gjëra më rëndësi, por mund të bëni edhe zgjedhje shumë të nxituara.

Ujori: Ndiheni të shqetësuar në dashuri. Ende ka disa mosmarrëveshje. Nëse punoni vetë, do t’ju duhet të bëni disa ndryshime të vogla.

Peshqit:  Tregohuni të matur në dashuri dhe mos u tërhiqni nga entuziazmi. Mund të ketë zhvillime të reja interesante në punë që sjellin më shumë të ardhura.