Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kjo vajzë mund t'ju bëjë gjithçka (Foto)

Postuar: 18/09/2018 - 20:38

Bakhar Nabieva është një modele fitnesi jashtëzakonisht e stërvitur. Trupi i saj është i mbushur me muskuj, saqë i kanë vendosur pseudonimin “Miss Iron Bum”.

Fiziku i saj ka bërë që shumë përdorues të internetit të bëjnë akuza ndaj saj për kirurgji plastike, aq sa e kanë quajtur edhe “djall”. 24-vjeçarja nga Ukraina thotë se nisi të stërvitej pasi ishte shumë e dobët.
 
“Fillova të shkoja në palestër dhe nisa të bëja ushtrime fizike. Pasi pashë rezultatet e zhvillimit të muskujve, asgjë nuk mund të më ndalonte që të vazhdoja”, tregon 24-vjeçarja.
 
Bakhar pohon se tashmë ka 2 milionë ndjekës në Instagram. Fansat e saj ndjekin me pasion postimet e Bakhar për stërvitjet që ajo kryen.
 
“Ka dhe disa komente negative, sigurisht. A je djall, shkruante dikush. Më vjen keq, por ti je djall”, thotë e reja nga Ukraina, duke treguar komentet që i bëjnë.
 
Fama e saj në rrjetet social, ka bërë që t’i afrohen edhe sponsora të ndryshëm, për të reklamuar produktet e tyre. Sa i përket dietës së saj, 24-vjeçarja shprehet se nuk ka asnjë sekret. “Nëse keni metabolizëm të shpejtë, mund të hani gjithçka dhe nuk shëndosheni. Sigurisht që unë konsumoj mish, karbohidrate dhe ëmbëlsira”. 
sei_30556270-0b03sei_30556128-2a6d

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 23:58

 Horoskopi parashikon që nesër, personat që i përkasin shenjës së Dashit duhet të qartësohen në lidhje me ndjenjat.

Postuar: 21/02/2019 - 18:24

Dakota Johnson u bë e njohur në të gjithë botën, pas rolit të saj në filmin “Fifty Shades o

Postuar: 21/02/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 20/02/2019 - 21:39

Një grua ishte shpallur në kërkim 18 vite më parë ndërsa trupi i saj është gjetur në frigorifer

Postuar: 20/02/2019 - 16:55

Një tortë e dekoruar në mënyrë të veçantë në një dollap frigoriferik në një dyqan pastiçerie në T

Postuar: 20/02/2019 - 16:12

Karl Lagerfeld, ikona legjendare e Chanel është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 85-vjeçare

Postuar: 20/02/2019 - 15:58

Një e mitur ka ndërruar jetë, pasi konsumoi një akullore me arra.9-vjeçarja kishte shkuar në hote