BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Lifestyle

“Koha e duhur për një projekt të ri pune”/ Horoskopi, ja surprizat e yjeve për sot

“Koha e duhur për një projekt të ri pune”/ Horoskopi,

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Është gati të hyjë në shenjën tuaj dhe do të sjellë me vete një lajm të madh në dashuri. Bëhu gati. Në përgjithësi, ky muaj mars mbyllet me shumë planetë në krahun tuaj. Në punë situata astrologjike është interesante. Shumë takime premtuese përpara.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Të premten është dita e përsosur për të biseduar ballë për ballë me një person me të cilin keni një punë të papërfunduar. Nëse është partneri juaj, përpiquni të sqaroheni, por bëjeni me butësi dhe në mënyrë diplomatike.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Të favorshëm Hënën dhe Jupiterin, kështu që ju mund të gëzoni kënaqësi të madhe. Në punë do keni një intuitë të madhe dhe do arrini të zgjidhni një problem të kahershëm falë kësaj goditjeje elektrike të papritur.
Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Ju keni një mëngjes shumë premtues, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Për më tepër, muaji prill do të fillojë me një diell të favorshëm, kështu që ju mund të shijoni kënaqësi të madhe. Në punë gjërat nuk po shkojnë shumë mirë, por shumë shpejt do mund të largoheni dhe të rikuperoheni.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Të premten do të jetë një ditë e favorshme për ju, veçanërisht pasdite. Përfitoni prej tij për të krijuar njohuri të reja dhe të vlefshme. Mund të jetë koha e duhur për të nisur një projekt të ri pune.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Mëngjes i nënshtruar në dashuri. Megjithatë, gjërat përmirësohen tashmë nga pasditja. Në punë yje të shkëlqyer për të vazhduar projektet tuaja dhe për të shkruar faqe të reja të karrierës suaj. Nuk është koha për të nisur projekte të shtrenjta me rezultate të pasigurta.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Është e kotë të vazhdosh të mendosh për një të kaluar që nuk të emocionon, ta themi butë, ose më mirë që të ka bërë të pakënaqur. Kthejeni faqen dhe fokusohuni në të ardhmen me një optimizëm më të madh. Nëse jeni ende beqarë është koha të kapërceni rrahjen dhe të filloni të shikoni sërish.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Të premten mund të ketë grindje dhe konflikte në dashuri. Mundohuni të përdorni të gjithë diplomacinë tuaj dhe mos thoni shumë fjalë, mund të pendoheni. Në punë, kujdes nga komplikimet e mundshme. Në marrëdhëniet me të tjerët nevojitet kujdes dhe durim.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Lini pas të kaluarën dhe shikoni të ardhmen me më shumë optimizëm. Me pak fjalë, mos u ndalni në të. Në punë mund të ketë një periudhë rënieje dhe stresi. Moment i lodhur për ata që varen nga miratimi i të tjerëve. Mundohuni ta bëni veten sa më të pavarur.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Në dashuri do të jeni mjaft të shqetësuar. Hëna, Dielli dhe Mërkuri janë të kundërta, kështu që duhet shumë pak për t’ju bërë të humbni durimin dhe të debatoni me ata që ju rrethojnë. Përdorni pak diplomaci, kafshoni gjuhën. Në punë qëndroni larg provokimeve.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Të premten jeni të hapur për takime dhe njohje të reja. Ndiheni të magjepsur dhe plot karizëm, ndaj nëse ka një person që ju pëlqen, mund ta pushtoni me entuziazëm. Në punë do të dëshironit një ndryshim peizazhi. Mendoni se çfarë të bëni.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri është padyshim një ditë e mirë. Mund të arrini arritje të mëdha. Nëse ka një person që ju pëlqen, dilni përpara me entuziazëm. Premtimet e bëra në këtë fazë mund të çojnë në përfitime të mëdha.