BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Lifestyle

Koha të kujdeseni për financat tuaja! Parashikimi i horoskopit për ditën e shtunë, shenja që ka ende çështje të pazgjidhura

Koha të kujdeseni për financat tuaja! Parashikimi i horoskopit

Dashi

Ju duhet të mësoheni me idenë që personat tuaj më të afërt ndërhyjnë në punët tuaja pak më shumë se sa ju do të dëshironit. Me kalimin e kohës ju do i falenderoni ata për ndihmën e tyre. Tani për tani filloni të qetësoni marrëdhëniet tuaja.

Demi

Ju ende keni detyra dhe çështje të pazgjidhura prandaj sa më shpejt të nisni të merreni me to aq më shpejt do filloni të ndiheni më mirë. Jini entuziastë në atë që bëni, por gjithashtu nuk duhet ta shqetësoni veten.

Binjakët

Dielli në Peshore në këtë periudhë të vitit i bën të gjitha gjërat të mundura, të paktën për ju, kështu që ndaloni së ndjeri keqardhje për veten dhe filloni të zbatoni idetë tuaja. Harroni çfarë nuk shkoi mire në të kaluarën sepse ju do i realizoni ato në të ardhmen.

Gaforrja

Këtë të shtunë 2 tetor do ta keni keni mjaft të lehtë që t’i lejoni njerëzit më afër jush të kuptojnë se si ju ndiheni. Ju mund të jeni një shenjë e ndjeshme dhe e fshehtë por kjo nuk është një justifikim për t’i mbajtur emocionet brenda jush. Mos hezitoni të diskutoni për frikën tuaj.

Luani

Do të ishte shumë gabim të refuzoni një ftesë që do ju bëhet nesër vetëm sepse jeni të ngarkuar me punë. Ju duhet të rregulloni orarin dhe të krijoni kohë për aktivitete argëtuese.

Virgjëresha

Ka ardhur momenti që të merreni seriozisht me gjendjen tuaj financiare. Filloni të kurseni dhe të shpenzoni më pak.

Peshorja

Filloni të bëni gjërat që ju pëlqejnë dhe mos u shqetësoni nëse njerëzit rreth jush do ju kritikojnë për këtë fakt. Mos neglizhoni çështjet që janë të rëndësishme.

Akrepi

Ju ndoshta mund të mos jeni në gjendjen tuaj më të mirë shpirtërore por mos u shqetësoni. Në këtë periudhë të vitit merrni kohë dhe meditoni mbi atë çfarë doni të bëni në jetën tuaj.

Shigjetari

Ju do filloni t’i habisni njerëzit rreth jush me mënyrën se si arrini të përshtateni mjaft thjesht me situatat që vazhdimisht ndryshojnë. Zgjedhjet janë tuajat dhe duhet të përballeni edhe me pasojat.

Bricjapi

Silluni sikur njerëzit rreth jush janë duke kontrolluar çdo lëvizje tuajën, sepse në fakt ata janë duke e bërë këtë gjë. Gjithçka që ju thoni dhe bëni po vëzhgohet prej tyre.

Ujori

Në këtë periudhë të vitit filloni të ndiheni më energjikë se zakonisht. Nëse jeni duke menduar të bëni pushime, tani është koha e duhur për ta bërë këtë gjë, ose të paktën filloni të bëni plane.

Peshqit

Kohët e fundit jeni larguar nga realiteti dhe ka ardhur momenti që të jeni më realist në qëllimet dhe ambiciet tuaja. Mos dëgjoni të tjerët por zemrën tuaj.