BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Lifestyle

Koka bën, koka pëson! Përfundoi keq ideja gjeniale e të riut për të vënë në zbatim planin që nuk shkoi sipas parashikimit

Koka bën, koka pëson! Përfundoi keq ideja gjeniale e të riut

Ky është momenti shokues, kur një burrë kërcen nga kati i dytë direkt për në pishinë, në një ndër momentet argëtuese në festën për 30-vjetorin e lindjes.

Por, rusi Dimitry Prigorodov e pësoi keq. Një rrethim xhami që “i doli para”, ia prishi komplet planet për skenën që të hidhej nga dhoma direkt në pishinë.

Bankieri nga Moska përfundoi duke thyer rrethimin prej xhami dhe duke rënë bashkë me to në ujë.

Fatkeqësisht ai iu nënshtrua dy operacioneve për të kockat e thyera të dorës dhe këmbës.

This is the shocking moment a man leaps through a glass swimming pool panel in a stunt gone wrong at his boozy 30th birthday bash. Dimitry Prigorodov hurled himself through a window last week, hoping to dive straight into a swimming pool below. But the banker from Moscow did not jump far enough and crashed into the glass and metal barrier surrounding the pool.